Architekci Studio VK - pracownia świadcząca usługi w Warszawie i okolicach, Piotrkowie Trybunalskim i online w całym kraju

05-10-2020, 06:49

Pracownia Studio VK przygotowuje projekty budynków, jak i wnętrz, a także projekty architektoniczne, budowlane i wykonawcze. Każde zadanie wykonywane jest w pełni profesjonalnie, przy zachowaniu niskich cen. Działa w Warszawie, Piotrkowie Trybunalskim, a także m.in. w podwarszawskich miejscowościach: powiaty miński, nowodworski, legionowski, wołomiński, wyszkowski, piaseczyński, pruszkowski, garwoliński, grójeckim oraz piotrkowskim i bełchatowskim. Oferuje korzystne ceny i fachowość ekspercką.

Jeśli poszukujecie Państwo projektu architektonicznego na potrzeby firmy lub projektu indywidualnego, np. domu jednorodzinnego w nowoczesnym lub tradycyjnym stylu, warto zainteresować się usługami warszawskiej pracowni projektowej Studio VK.

Architekci ze Studia VK są pełni pasji i zaangażowania w projekty. Starają się łączyć nowoczesne trendy z konserwatywnymi i ponadczasowymi wzorami, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta. Tworzone przez nich prace to jedne z najlepszych projektów budynków mieszkaniowych jednorodzinnych i wielorodzinnych wnętrz dostępnych dla klientów indywidualnych.

Klienci firmy to zarówno mali i duzi klienci biznesowi, jak i rodziny i single. Oferowane projekty obiektów usługowych, magazynów, biurowców i obiektów użyteczności publicznej sprzedawane są w całym kraju, ale to Warszawa i Piotrków Trybunalski, a także pobliskie miejscowości takie jak Wołomin, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Ząbki, Marki, Raszyn, to miejsca, gdzie Studio VK uzyskuje największe zainteresowanie.

Projekty wykonywane są w najnowszych technologiach modelowania i wizualizacji 3D, a także technologii Virtual Reality (VR). Dzięki temu klient jeszcze przed przystąpieniem prac jest w stanie zapoznać się z obrazami przedstawiającymi przyszły wygląd obiektu i wspólnie z profesjonalistami dobrać kolorystykę, która będzie w pełni spełniała jego oczekiwania.

Wieloletnie doświadczenie projektantów zdobywane w topowych pracowniach w Warszawie, Wrocławiu i Kijowie gwarantuje, że każdy z klientów Studia VK jest w pełni usatysfakcjonowany z uzyskanych usług.

Działalność pracowni nie ogranicza się tylko do sporządzania znakomitych, zindywidualizowanych projektów budynków, ale także projektów przebudowy, nadbudowy i rozbudowy. Klienci mogą liczyć także na wykonanie potrzebnych projektów zagospodarowania terenu, doradztwo inwestycyjne i techniczne, a także przeprowadzenia przez proces uzyskania pozwolenia na budowę.

Innymi pracami, których podejmuje się biuro, są:

* inwentaryzacje

* kosztorysowanie

* kolorystyki

* wizualizacje

* projektowanie konstrukcyjne

* projekty remontów

* adaptacje projektów typowych

* nadzory budowlane i autorskie

* projekty rozbiórek

* świadectwa charakterystyki energetycznej

Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe znajdziecie Państwo na stronie internetowej biura: https://studiovk.pl


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Tematy pokrewne:  

tag nolstag architekt
To warto przeczytaćfot. Polyfot. KasperskyRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: