Appspirina mini: Responsive Websites and Content Strategy for Mobile

PATRONAT MEDIALNY 26-03-2012, 18:46

Zapraszamy na kolejną odsłonę bezpłatnych warsztatów dla developerów mobilnych z cyklu Appspirina mini, które odbędą się 29 marca w warszawskim klubie Piaskownica przy ul. Lipowej 7. Tematem barcampa będą narzędzia stosowane do tworzenia stron responsywnych oraz strategie tworzenia ich contentu.

Warsztaty poprowadzą Wojtek Zając i Karolina Szczur. Wojtek jest prezesem krakowskiego biura XHTMLized. Tworzył front end między innymi dla Twittera, FOX Broadcasting Company oraz instytucji rządowych i uczelni wyższych na całym świecie. Obecnie zajmuje się dostosowaniem do urządzeń mobilnych 30 stron radiowych dla Rogers - największej firmy medialnej w Kanadzie. Karolina jest designerem i front end developerem w XHTMLized. Współpracowała z firmami takimi, jak AdTaily czy Applicake. Obecnie pisze pracę dyplomową na temat projektowania i rozwijania interfejsów mobilnych.

Spotkanie inicjowane jest przez społeczność programistów mobilnych MobileDeveloper.pl, organizujących tego typu wydarzenia w całej Polsce już od prawie roku. Celem barcampów Appspirina mini jest stworzenie warunków umożliwiających rozwój osobom zainteresowanym tematem oraz przede wszystkim zbudowanie silnej społeczności i skonsolidowanie sceny developerskiej w kraju. Sponsorem wydarzenia jest Onet.

Całość będzie prowadzona w języku angielskim i rozpocznie się o godzinie 19:00. Wstęp na warsztaty jest darmowy, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja na stronie: https://docs.google.com/a/mobiledeveloper.pl/spreadsheet/viewform?formkey=dFludW9sM1F5MmZzMHRTWXo5VWdsaFE6MA#gid=0

Więcej szczegółów dostępnych jest na: www.mobiledeveloper.pl
Wystąpienia z poprzednich barcampów i konferencji dostępne są na kanale: www.youtube.com/user/mobiledeveloperpl


Następny artykuł » zamknij

PLNOG 8 - podsumowanie

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy