Aplikacja Bloggera także dla iOS

09-09-2011, 10:28

Google udostępniło pierwszą oficjalną aplikację do obsługi witryny Blogger dla iPhone'a oraz iPoda Touch.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Na blogu Google Mobile firma ogłosiła, że narzędzie do obsługi popularnej witryny blogowej dostępne jest już także w App Store. Na użytkowników czeka szereg ułatwień, choć nie należy się spodziewać żadnych rewolucyjnych nowości.

Czytaj także: Google odświeżył swoją usługę blogową

Sonda
Korzystasz ze smartfona do pisania bloga?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Za pomocą narzędzia Blogger dla iOS można oczywiście tworzyć i publikować nowe teksty na blogu bądź zapisywać je do późniejszego udostępnienia. Warto wspomnieć przy okazji o automatycznej synchronizacji tekstów w brudnopisie między wszystkimi urządzeniami. Pomysły na blogowe wpisy możemy więc zapisywać z poziomu smartfona, a dłuższe treści tworzyć później, korzystając z komputera.

Również dzielenie obrazami ma być w teraz łatwiejsze. Blogger umożliwia załączenie nowych grafik z galerii telefonu bądź wykonanie nowej, korzystając z wbudowanej w telefon kamery. Do zdjęć można automatycznie przypisywać tagi oraz lokalizację, zatem osoby piszące na temat swoich podróży z pewnością docenią wygodę rozwiązania.

Niedawno również Blogger w wersji dla pecetów przeszedł bardzo duże zmiany. Obok odświeżonego interfejsu użytkownicy mogą teraz także łatwiej śledzić popularność swoich blogów, jak również korzystać z zaktualizowanej wersji edytora motywów.

Blogger dla iOS
fot. - Blogger dla iOS
Mobilna aplikacja Bloggera dostępna była już od dawna dla użytkowników Androida. Obecnie całość można pobrać również z App Store'a dla urządzeń iPhone oraz iPod Touch z iOS w wersji 3.2 lub nowszym.

Czytaj także: Google pożegna marki Blogger i Picasa


Następny artykuł » zamknij

Unikaj bankomatów w nocy

Źródło: Google Mobile


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.