Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Angry Birds pobiło rekord pobrań w święta

03-01-2012, 19:46

Tytuł najczęściej pobieranej gry już wcześniej należał do Angry Birds. Świąteczny okres pozwolił jednak szybko wywindować rekord.

Tylko w ciągu jednego dnia świąt Angry Birds zostało pobrane ponad 6,5 miliona razy. Twórcy nie kryją w związku z tym swojego zadowolenia.

Czytaj także: Angry Birds teraz również dla PlayBooka

- Jesteśmy bardzo podekscytowani tak dużą liczbą nowych osób, które zdecydowały się spędzić święta z Angry Birds - poinformował pomysłodawca gry, Ville Heijari. - Mamy zaplanowane nowe wydania na 2012 rok i nie możemy się doczekać, gdy wreszcie je zaprezentujemy.

Warto zauważyć, że liczba pobrań dotyczy nie tylko płatnych aplikacji, ale również darmowych narzędzi, które dostępne są dla wszystkich najpopularniejszych platform. Według producenta Angry Birds obecnie każdego dnia z gry korzysta ponad 30 milionów ludzi.

Na początku grudnia produkt finlandzkiej firmy przekroczył magiczną granicę pół miliarda pobrań. Tak dobrego wyniku nie udało się osiągnąć do tej pory jeszcze żadnej innej grze, a jak można się spodziewać, przyszłe wydania tytułu od Rovio również z pewnością zainteresują dużą grupę internautów.

Czytaj także: Angry Birds pobierane ponad milion razy dziennie


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Źródło: AllThingsDOstatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik