Amrit Kebab Kondratowicza najlepszą restauracją w Polsce według rankingu Pyszne.pl

13-01-2016, 19:40

Tytułem Top Restauracji z dowozem 2015 - rankingu zorganizowanego przez Pyszne.pl -został uhonorowany warszawski Amrit Kebab Kondratowicza, wyłoniony głosami użytkowników serwisu spośród blisko 5 000 restauracji.

Nominowane do tytułu restauracje zostały wyłonione na podstawie opinii konsumentów oddanych na stronie Pyszne.pl w roku 2015. Został on przyznany na podstawie dwóch czynników: średniej wszystkich oddanych ocen w 2015 r. oraz liczby głosów zdobytych grudniu, w ramach plebiscytu Top Restauracja z dowozem 2015.

Konsumenci, którzy zamawiają jedzenie z dowozem na Pyszne.pl mogą ocenić restaurację pod względem smaku zamawianych potraw oraz jakości dostawy. Wysoka ocena to jeden z najważniejszych czynników wpływających na wybór lokalu.

„Usługa jedzenia z dostawą wymaga od restauracji dodatkowego zaangażowania. Ranking Pyszne.pl to ukłon w stronę restauracji, które cieszyły się największym uznaniem wśród klientów i przyczyniły się tym samym do sukcesu platformy" - mówi Arkadiusz Krupicz, dyrektor i założyciel Pyszne.pl.

Współzałożyciel serwisu i dyrektor zarządzający Piotr Czajkowski dodaje - „Rynek rośnie w niespodziewanym tempie. Zakładając Pyszne.pl nie spodziewaliśmy się, że biznes będzie się rozwijał rocznie o ponad 180%. Cieszymy się, że naturalną konsekwencją tego rozwoju jest możliwość docenienia najlepszych restauracji w Polsce.”

W rankingu, obok zwycięzcy głównego, wyłoniono również top restauracje w kategoriach: kuchnia włoska, polska, turecka, amerykańska, azjatycka. Zobacz zwycięzców w pozostałych kategoriach.

Autor: Agnieszka Piotrowska


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Top Restauracjatag restauracjetag rankingitag Pyszne.pl
To warto przeczytaćfot. Devirefot. Fortinet
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: