Allegro: płatności jednym kliknięciem

01-03-2012, 15:37

Aby zapłacić jednym kliknięciem, należy wcześniej zapisać numer karty płatniczej na koncie PayU. One-click-buying ma być przełomową funkcją w serwisie aukcyjnym Allegro.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


- Model one-click-buying, czyli w naszym przypadku zakupy jednym kliknięciem dzięki zapisaniu w koncie PayU danych kartowych, znany jest internautom w wielu miejscach na świecie, w Polsce nie był jednak dotychczas wykorzystywany na szeroką skalę. Dzięki współpracy z PayU uruchomiliśmy taką funkcjonalność i mam nadzieję, że kupujący szybko docenią jej liczne zalety - mówi Przemysław Budkowski, Dyrektor Allegro.

Aby skorzystać z konta PayU, należy zarejestrować się, używając danych z konta na Allegro, oraz zapisać w koncie swoją kartę płatniczą. Po zapisaniu na koncie PayU danych karty kolejne płatności będzie można wykonać jednym kliknięciem.

- Od wielu lat, wspólnie z Allegro, wykorzystujemy zdobyte doświadczenia i ulepszamy nasze rozwiązania, by były one przyjazne dla użytkowników. Tym razem umożliwiamy jeszcze łatwiejsze zakupy na Allegro osobom korzystającym z kart płatniczych i liczymy na to, że liczba zwolenników tej metody płatności będzie wzrastać - mówi Joanna Kuzdak, Dyrektor Zarządzająca PayU S.A.

Czytaj też: Visa i Intel zrewolucjonizują usługi finansowe?

PayU zapewnia, że wszystkie dane (zarówno osobowe, jak i dotyczące kart czy rachunków bankowych) podawane są przez kupującego tylko raz i przechowywane bezpiecznie przez PayU S.A., które może się pochwalić statusem Agenta Rozliczeniowego nadzorowanego przez Prezesa NBP.

Kupujący ma ponadto dostęp do historii wszystkich płatności wykonanych przez konto i może w ten sposób stworzyć własną, spersonalizowaną listę zakupów w internecie. Dzięki szybkiej wyszukiwarce może w dowolny sposób sortować swoje zakupy według określonych kryteriów, takich jak data zakupu, status transakcji czy też kwota.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.