OldEnt

OldEnt

 

Imię: ukryte, dostępne po zalogowaniu.
Wiek: ukryty, dostępny po zalogowaniu.
E-mail: ukryty, dostępny po zalogowaniu.
Moja strona:http://my.opera.com/drzewacz/blog/
 • 02-06-2011, 16:08
  Zagraj w StarCraft 2 za 1 PLN - guest pass key (trial)

  Na allegro można kupić guest pass do StarCrafta 2 za 1 PLN (np. na tej aukcji). Po dodaniu klucza do konta Battle.net można pobrać i zainstalować pełnoprawną kopię StarCraft II: Wings of Liberty (m.in. w języku polskim i angielskim). Klucz dodaje do konta 7 godzin gry online, które są ważne przez 14 dni od momentu dodania do konta (zarówno w trybie multiplayer, jak i singleplayer). Klucze są w wersji EU (europejskie serwery).

  Nie sprawdziłem osobiście: Dodatkowo po pierwszym zalogowaniu w grze kopia gry zostaje uwierzytelniona na 14 dni. Można bez przeszkód w pierwszym menu wybrać opcję "play as guest" aby cieszyć się kampanią dla jednego gracza i nie tracić cennych 7 godzin online.  7 godzin online albo 14 dni offline na przejście kampanii dla hardcore'owego gracza w zupełności wystarczy, szczególnie na niższych poziomach trudności.

  Gra w kampanię na guest pass w trybie online umożliwia otrzymywanie osiągnięć (jest to pełnoprawne konto z limitem czasowym), które są zachowane na ewentualność kupna przez użytkownika konta Battle.net pełnej wersji.

  Klucze guest pass są dodawane w 3 sztukach do każdego pudełka StarCrafta 2. Wielu sprzedawców online sprzedaje jedynie klucze do pełnej wersji, oszczędzając tym samym czas na pakowaniu i wysyłaniu pudełek. Stąd się bierze nadmiar kluczy trial, które sprzedawcy wykorzystują do celów promocyjnych. więcej

 • 16-05-2011, 19:02
  Wiedźmin 2 się zbliża, Wiedźmin 1 za 5 USD

  Premiera Wiedźmina 2, największej i najlepiej zapowiadającej się polskiej gry już 17 maja!