Play Mobile: czy Dawid pokona Goliata?

Przemysław Mugeński, 21-03-2007, 19:40

Czwarty operator komórkowy - Play Mobile - wystartował w miniony piątek. Czy raczkująca spółka, która zdobywa pierwszych klientów, ma szansę zawojować rynek i stawić czoła konkurencji? Postanowiliśmy podsumować początkową ofertę, start sieci, obsługę klienta oraz perspektywy na przyszłość nowego gracza na polskim rynku telefonii komórkowej.

ciąg dalszy...
Podsumowanie

Tytułowy Dawid stara się walczyć o klientów jak tylko może. Trzeba przyznać, że przy dobrze nasyconym polskim rynku nie jest to łatwe zadanie. Play jest o wiele lepiej uzbrojony od biblijnego bohatera, lecz do pokonania ma nie jednego, a trzech przeciwników. Przeciwników z wieloletnim doświadczeniem, wciąż miażdżąco lepszą siecią dystrybucji i wiernymi klientami. A to właśnie o zdobycie tych ostatnich Play zaciekle walczy.

Spółka chce zamknąć bieżący rok liczbą 500 tys. klientów. Ilu już udało się zdobyć - tego nie wiemy. Zarząd spółki podjął decyzję, iż przez pierwsze 90 dni działalności nie będzie podawał tego typu informacji.

Warto przeczytać:

Komentuj na Facebooku

Komentarze

comments powered by Disqus
Komentarze archiwalne    Zobacz wszystkie (17)
To warto przeczytać



fot. Goiabarea






fot. andreas





Najnowsze Programy

  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Wydarzenia: