Zrealizuj swój pomysł na biznes z Aniołami Biznesu

25-08-2010, 10:01

Grunt to mieć pomysł na biznes. Reszta zależy tylko od środków i wsparcia merytorycznego. Anioły Biznesu oferują swoją wiedzę, wsparcie i informacje dot. inwestycji. Spotkanie już w poniedziałek 30 sierpnia br. w Warszawie.

PKPP Lewiatan i Lewiatan Business Angels organizują na spotkanie, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się:

  • Kim są Anioły Biznesu?
  • Jakie płyną korzyści ze współpracy z Aniołami Biznesu?
  • Jakimi projektami są zainteresowani?
  • Jak przebiega proces inwestycyjny?
  • Na jakiej podstawie inwestor decyduje o zaangażowaniu kapitałowym?

>> Czytaj też: Kredyt na własny biznes tylko w dwóch bankach

Sonda
Masz pomysł na swój własny biznes?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

W programie również: Inwestycja Anioła Biznesu – studium przypadku na przykładzie Polidea sp. z o.o. Prezentację poprowadzi Jacek Błoński – szef Lewiatan Business Angels, wiceprezydent zarządu Europejskiej Sieci Aniołów Biznesu (EBAN). Gościem specjalnym będzie Tomasz Grzybowski - Anioł Biznesu, specjalista w zakresie inwestycji w sektorze ICT, jeden z założycieli Polidei.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach PO IG oraz budżetu państwa Priorytet 3, Działanie 3.3 Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie w MSP – Projekt „Aktywizacja i podnoszenie kompetencji podmiotów rynku aniołów biznesu w Polsce”.

>> Czytaj też: Najlepsze pomysły na biznes nagrodzone

Seminarium odbędzie się 30 sierpnia 2010 w godzinach 17.00 – 21.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie, ul Dobra 56/66 w sali 256 (II piętro).

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. Potwierdzenia chęci udziału w szkoleniu należy przesyłać na adres info@lba.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy