Zmiany personalne w ARBOinteractive

11-04-2012, 12:13

Marcin Woźniak oraz Bartosz Drozdowski wycofują się z Zarządu ARBOinteractive. W związku z zamknięciem procesu reorganizacji wewnętrznej i realizacją strategii rozwoju działalność operacyjna zostaje przekazana Arturowi Muszkietowi oraz Małgorzacie Lakowskiej.

Odpowiedzialność w zakresie relacji z agencjami, negocjacji korporacyjnych, zarządzania sprzedażą, rozwoju biznesu oraz produktów, a także media tradingu zostaje formalnie przekazana Dyrektorowi Zarządzającemu Arturowi Muszkietowi. Natomiast Małgorzata Lakowska, także Dyrektor Zarządzający, będzie formalnie odpowiedzialna za relacje z witrynami, budowanie portfolio grupy oraz zarządzanie siecią. Marcin Woźniak, dotychczasowy Prezes Zarządu ARBOmedia Polska Sp. z o.o., oraz Bartosz Drozdowski, Head of Business Development oraz Członek Zarządu, pozostają do dyspozycji Grupy ARBOinteractive do końca 2012 roku.

- Decyzja o przekazaniu kierownictwa zamyka proces zmian zapoczątkowanych w połowie roku 2011, które związane były z reorganizacją spółki. Po 11 ekscytujących latach tworzenia i zarządzania firmą nadszedł czas, by ustąpić miejsca naszym kolegom, managerom ARBOinteractive. Pragnę dodać, że zarówno ja, jak i Bartosz Drozdowski, pozostajemy emocjonalnie związani z firmą - mówi Marcin Woźniak Prezes Zarządu ARBOmedia Polska Sp. z o.o.

Czytaj też: Reklama display traci, wzbija się SEM

- Pozostawiamy firmę w bardzo dobrych rękach. Artur Muszkiet oraz Małgorzata Lakowska to wybitni managerowie wspierani przez doświadczone teamy specjalistów w swoich dziedzinach. Wierzymy, że w ich rękach firma będzie w dalszym ciągu prężnie i dynamicznie się rozwijać - dodaje Bartosz Drozdowski, Head of Business Development ARBOinteractive.

Marcin Woźniak oraz Bartosz Drozdowski są założycielami firmy ARBOmedia Polska Sp. z o.o. Pod ich kierownictwem, w ramach Grupy ARBOinteractive, powołanych do życia zostało kilkanaście różnorodnych podmiotów reklamowych.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031