Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Zewnętrzne dyski Samsung T9 i Samsung T7 Shield nagrodzone iF DESIGN AWARD 2024

29-03-2024, 14:51

Samsung Electronics został zwycięzcą tegorocznej edycji iF DESIGN AWARD, światowej sławy nagrody w dziedzinie designu. Przenośne dyski Samsung T9 oraz Samsung T7 Shield otrzymały prestiżowe nagrody w kategorii zewnętrznych nośników pamięci SSD.

Samsung T7 Shield

Od 1954 roku najstarsza na świecie niezależna organizacja zajmująca się projektowaniem, iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze, organizuje iF DESIGN AWARD, nagradzając najlepsze projekty w wielu kategoriach produktowych. Marka iF Design jest znana na całym świecie z wyjątkowych usług projektowych, a iF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie.

Nagradzane są osiągnięcia projektowe we wszystkich dyscyplinach: projektowanie produktów, opakowań, komunikacji i usług, architektura i architektura wnętrz, a także profesjonalna koncepcja, doświadczenie użytkownika (UX) i interfejs użytkownika (UI).

Samsung T9 zdobył uznanie 132-osobowego jury złożonego z niezależnych ekspertów z całego świata dzięki ogromnej prędkości zapisu sekwencyjnego w wysokości niemal  2000 MB/s, uniwersalności zastosowania oraz eleganckiej konstrukcji obudowy o fakturze przypominającej włókno węglowe.

Samsung T7 Shield wyróżnił się za to możliwością przetrwania w ekstremalnych warunkach zewnętrznych i odpornością na wstrząsy wewnętrzne, które zapewnia wyjątkowa obudowa powleczona elastomerem. Konkurencja była ogromna: przedsiębiorstwa nadesłały do konkursu prawie 11 000 zgłoszeń  z 72 krajów w nadziei na otrzymanie znaku jakości.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *