Zbliża się kolejna edycja CONFidence. Dla Czytelników DI mamy zniżkę!

PATRONAT MEDIALNY 25-02-2012, 15:08

CONFidence jest miejscem spotkań społeczności hackerów zarówno z Polski, jak i całej Europy. Najlepsi prelegenci, najnowsze zagadnienia, nowinki z branży bezpieczeństwa IT, luźna atmosfera i magiczny klimat Krakowa są odpowiedzią na pytanie, dlaczego powinieneś wziąć udział w dziesiątej edycji CONFidence, która odbędzie się 23-24 maja. Czytelnicy DI mogą skorzystać z 15% zniżki na wejściówkę.

CONFidence jest dwudniową konferencją połączoną z warsztatami technicznymi, ale całe spotkanie jest czymś więcej. To nie tylko najlepsi prelegenci, aktualne tematy i szkolenia, ale - co ważniejsze - wyjątkowe konkursy, szalone imprezy integracyjne oraz czas i miejsce na spotkanie społeczności. CONFidence stwarza idealną okazję do rozmowy w luźnej atmosferze, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko hackować!

W tym roku oprócz standardowej części technicznej organizatorzy planują zaaranżować wyjątkową grę o nazwie SpyGames. Ochotnicy będą uczestniczyć w prawdziwym szpiegowskim zadaniu, które będzie łączyć w sobie akcję z filmu o Jamesie Bondzie oraz polot i fantazję "Matrixa". Prześlizgiwanie się między czujnikami, lockpicking oraz ratowanie więźnia z bunkra to tylko namiastka tego, co czeka uczestników. A to wszystko w industrialnych wnętrzach starej przepompowni wody w Bielanach w Krakowie. Podejmiesz wyzwanie?

Dla Czytelników DI mamy specjalną 15% zniżkę na wejściówkę. Aby z niej skorzystać, należy wejść na stronę konferencji poprzez poniższy odnośnik i podczas składania zamówienia wprowadzić kod: 2012-di

Więcej na stronie konferencji: 2012.confidence.org.pl

Poniżej - na zachętę - zamieszczamy wideo pokazujące, czego można się spodziewać na CONFidence.


CONFidence Promo przez proidea


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy