Zbiórka dla WOŚP kontynuowana pod hasłem #JedenDzieńDłużej

15-01-2020, 20:28

Choć 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, internauci jeszcze raz będą mieli szansę wesprzeć tegoroczną zbiórkę na dziecięcą medycynę zabiegową. Serwis Gazeta.pl wznawia zeszłoroczną akcję pod hasłem #JedenDzieńDłużej i zaprasza do wspólnego grania na rzecz WOŚP. Akcja odbędzie się w najbliższą niedzielę, 19 stycznia b.r.

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w ubiegłym roku, kiedy 27. Finał Wielkiej Orkiestry został przerwany tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Redakcja postanowiła wtedy dokończyć zbiórkę tydzień później, aby dobro zwyciężyło – bez podziałów i bez hejtu. – Ta idea jest wciąż aktualna. Dlatego także w tym roku, choć nic nie zakłóciło corocznego święta dobroci, prosimy internautów: zróbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej – mówi Bartosz Raj, szef newsroomu Gazeta.pl.

#JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl będzie mieć swój finał w niedzielę, 19 stycznia br. Redakcja portalu po raz kolejny będzie zachęcała do przekazywania pieniędzy dla WOŚP za pośrednictwem zbiórki na Facebooku.

Przez cały dzień Gazeta.pl będzie też przypominała teksty poświęcone Wielkiej Orkiestrze, a także pokaże trwające aukcje na rzecz fundacji. Licytować można przedmioty przekazane redakcji przez znane osoby: książkę Olgi Tokarczuk „Bieguni” z dedykacją i autografem noblistki, krawat od Aleksandra Kwaśniewskiego, szklaną różę od Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, książkę Donalda Tuska „Szczerze” ze specjalną dedykacją, koncertową dżinsową kurtkę Doroty "Dody" Rabczewskiej i płytę winylową z podpisem Muńka Staszczyka.

 


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930