Zakupy grupowe (pośrednio) na giełdzie New Connect

18-05-2011, 22:45

Na rynku New Connect zadebiutowała spółka IN POINT S.A. To pierwszy właściciel portalu zakupów grupowych w Polsce, którego akcje można kupić na giełdzie.

Spółka IN POINT S.A. jest właścicielem serwisu zakupów grupowych Fezi.pl oraz serwisu Podbij.pl, portalu aukcyjnego typu „all-pay”.

- Nie startujemy z zakupami grupowymi od zera. Siłą takich portali są użytkownicy, a my mamy społeczność Podbij.pl, ludzi, którzy nie boją się kupować i płacić w sieci - mówi Kamil Kuchta, Prezes Zarządu IN POINT S.A. Kamil Kuchta był jednym z twórców sukcesu Podbij.pl, który w 2008 roku wprowadził tzw. aukcje groszowe („all-pay”).

>> Czytaj też: 25 mld USD z giełdy dla Groupona?

Sonda
Czy inwestowanie w zakupy grupowe w Polsce może się opłacić?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Strategia spółki dla serwisu Fezi.pl zakłada koncentrację na zapewnieniu wysokiej jakości kontaktów dla usługodawców, a co za tym idzie jak najbardziej atrakcyjnej oferty dla użytkowników końcowych. Serwis zakupów grupowych jest jednak na odległym miejscu, jeśli spojrzeć na liczbę ofert w miesiącu i liczbę użytkowników.

- Naszą misją jest przede wszystkim marketing sprzedawców i budowanie przewagi konkurencyjnej nie tylko poprzez atrakcyjne zniżki, ale przede wszystkim poprzez wyższą niż inni jakość usług – deklaruje Kamil Kuchta.

>> Czytaj też: Zakupy grupowe (i nie tylko) mocno do góry

Spółka prowadzi także rozmowy dotyczące akwizycji innych podmiotów dysponujących gotowymi rozwiązaniami technicznymi, które dzięki efektom synergii mają tworzyć przewagę konkurencyjną Fezi.pl wobec innych podmiotów funkcjonujących już na rynku.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy