YouTube zachęca organizacje non profit do tworzenia filmów (wideo)

20-02-2011, 14:38

W dobie serwisów takich, jak YouTube czy Dailymotion, największym ograniczeniem w zdobyciu popularności nie jest już olbrzymi budżet, lecz ciekawy pomysł.

YouTube już teraz stara się przyciągnąć do serwisu nowościami, takimi jak wideo w 3D, jednak to wciąż na użytkownikach, którzy przesyłają do witryny standardowe filmiki, opiera się siła serwisu.

>>Czytaj także: Twórca Last.fm krytykuje nowy system subskrypcji od Apple

Sonda
YouTube to dobre miejsce na promowanie swojej organizacji?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Władze YouTube zapowiedziały tym razem rozpoczęcie konkursu DoGooder Non-Profit Video Awards przeznaczonego dla organizacji non profit tworzących filmy. Tematyka jest bardzo różna i już teraz znaleźć można między innymi prace dotyczące ludzi niepełnosprawnych czy promujące pokój na świecie.

Nagroda będzie przyznawana w czterech kategoriach, w każdej z których zwycięzcy dostaną po 10 tysięcy dolarów dotacji oraz kamery Flip. Dodatkowo ich filmy będą wyróżnione na stronie głównej YouTube. Niestety udział w przedsięwzięciu mogą brać wyłącznie organizacje znajdujące się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii.

YouTube przewidziało także dodatkowe funkcje dla stron organizacji biorących udział w konkursie. Znajdą się na nich między innymi przyciski umożliwiające wspieranie ich niewielkimi sumami pieniędzy.

>>Czytaj także: David Guetta: rozdawajmy muzykę za darmo by walczyć z piractwem

Wideo organizacji walczącej z nowotworami:


Źródło: Mashable
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031