Wypoczynek w hotelu i SPA? Dowiedz się dlaczego warto to połączyć

29-04-2021, 10:47

Utarło się, że pojęcie SPA jest tożsame z polskim określeniem „uzdrowisko”. Jest to nieco mylące, ponieważ w klasycznych uzdrowiskach mamy do czynienia z szerokim pakietem zabiegów typowo medycznych, SPA zaś oferuje głównie zabiegi relaksacyjne i pielęgnacyjne. Jednak stan relaksu oraz zdrowa skóra mają wpływ na nasze ogólne zdrowie i samopoczucie. Charakterystyczne dla SPA masaże i ich efekty – również. Jeżeli wybieramy się do tak zwanego „miejskiego SPA” jesteśmy w stanie zrelaksować się przez krótki czas. Fundując sobie dłuższy pobyt w hotelu w połączeniu ze SPA możemy wreszcie wypocząć naprawdę. I o to chodzi! Aby jak najlepiej skorzystać z dobrodziejstw obydwu tych miejsc i wrócić po urlopie jako osoba naprawdę zregenerowana.

Hotel ze SPA Kazimierz Dolny

Do hotelu połączonego z dobrodziejstwami SPA wcale nie trzeba jechać na koniec świata. Mieszkając w dużym mieście, takim jak na przykład Warszawa albo Lublin wystarczy stosunkowo krótka podróż do Kazimierza Dolnego, aby znaleźć się w zupełnie innym świecie. Tutaj relaks nabiera swojego pełnego znaczenia. Leniwe, malownicze miasteczko położone w przepięknej okolicy samo w sobie sprawia, że natychmiast się odprężamy. Jeżeli do tego zameldujemy się w hotelu oferującym usługi z zakresu SPA, czyli masaże, pielęgnację ciała a także klasyczne zabiegi kosmetyczne – zrelaksujemy się całkowicie. 

Hotel ze SPA – błogi wypoczynek dla całej rodziny

Wypoczynek w hotelu i SPA? Dowiedz się dlaczego warto to połączyć

Zabiegi SPA przeznaczone są dla wszystkich. Powszechnie terminy „kosmetyczka”, „salon piękności” lub właśnie „SPA” kojarzone bywają jednoznacznie z oferta skierowaną jedynie do przedstawicielek płci pięknej. Tymczasem w hotelowym SPA w Kazimierzu Dolnym znajdziecie także ciekawą ofertę zarówno dla mężczyzn jak i dla dzieci. Jeżeli codzienność wymusza na Was aktywny tryb życia, a nawet zbyt aktywny, a podczas urlopu nie macie ochoty na codzienne sprzątanie, gotowanie, zdobywanie górskich szczytów albo uprawianie sportów wodnych to po prostu przyjeżdżajcie do Kazimierza nad Wisłą. To idealne miejsce na spokojne wakacje. Na przykład romantyczne – dla pary, albo rodzinne, małe dzieci znajdą tutaj wiele miejsca do nieskrępowanej zabawy. Hotel ze SPA zaprasza przez cały rok klientów indywidualnych oraz biznesowych. Do dyspozycji gości są sale konferencyjne a zwiedzanie Kazimierza nocą (z przewodnikiem) to także wyjątkowa atrakcja. Ponadto hotelowa restauracja serwuje pyszne, ekologiczne potrawy i napoje. Chcesz urządzić niezapomniane wesele? Możesz w Kazimierzu!

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
fot. Ciscofot. Evolution

Tematy pokrewne:  

tag SPAtag nowptag nolstag hotel
pit 37
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.