Wybrane modele toalet przenośnych

31-05-2019, 06:22

Obowiązek zapewnienia odpowiedniego zaplecza sanitarnego spoczywa na wielu osobach prywatnych i firmach. Istnieje wiele miejsc, w których nie ma podłączenia do szamba ani miejskiej kanalizacji, takich jak place budowy, parki, tereny rekreacyjne czy imprezy plenerowe. We wszystkich tych przypadkach sprawdzają się przenośne toalety, które zapewniają przebywającym w danym miejscu osobom odpowiedni sanitariat.

toaleta przenośna

Zalety toalet przenośnych

Ich główną zaletą jest to, iż pozwalają na zachowanie odpowiedniej dyskrecji, komfortu oraz higieny tam, gdzie brakuje infrastruktury sanitarnej. W ofercie firmy WC Serwis znajduje się cały szereg przenośnych toalet, co również jest ich niepodważalnym atutem. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy organizator imprezy, zarządca parku czy deweloper znajdzie odpowiedni sanitariat dla osób odwiedzających lub pracowników. Dbałość o higienę, dzięki zastosowaniu przez firmę profesjonalnych środków chemicznych, służących utrzymaniu czystości, jest również niezwykle istotna.

Kolejną zaletą toalet przenośnych oferowanych przez firmę WC Serwis jest ich estetyczny wygląd, który pozwala na maksymalne wkomponowanie ich w otoczenie. Jest to szczególnie ważne, jeśli swoją funkcję mają spełniać w miejscach publicznych, na przykład na terenach rekreacyjnych. Estetyka idzie w parze z jakością i wytrzymałością tworzywa, z którego toalety zostały zbudowane, co gwarantuje im długą i niezawodną pracę.

Przykładowe modele toalet przenośnych

Wśród różnorodnych modeli przenośnych toalet znaleźć można zarówno takie, które spełniają najprostsze zadania, jak i te, które potrafią zastąpić domową łazienkę. Wszystkie z nich mają solidne drzwi z systemem „wolne/zajęte” wbudowanym w zamek, dwa niezależne systemy wentylacji, czy antypoślizgową podłogę. W podstawowych wersjach do ich oświetlenia służy półprzezroczysty dach, można je jednak wzbogacić o sztuczne światło.

Model standard jest jednym z najczęściej wybieranych przez deweloperów, gdyż gwarantuje minimum zajętej przestrzeni przy ogromnej funkcjonalności. W wersji podstawowej posiada pisuar oraz podajnik papieru toaletowego, jednak można ją rozbudować o inne elementy.

Toalety przenośne VIP oraz Super VIP są nieco większych rozmiarów, a ich podstawowe wyposażenie to pisuar, podajnik papieru toaletowego, umywalka, podajnik ręczników papierowych i mydła. W ofercie toalety Super VIP znajduje się wbudowany system spłukujący.

W obu przypadkach można jeszcze wzbogacić wnętrze o kosz na śmieci

Najbardziej rozbudowanym modelem jest toaleta LUX, która pozwala zapewnić najwyższy komfort użytkownikom. Posiada między innymi muszlę ustępową ze stali nierdzewnej, umywalkę z dużym lustrem, odpowiednie podajniki, kosz na śmieci, a także oświetlenie z akumulatora solarnego.

Oprócz tych modeli, w ofercie firmy dostępne są także toalety przenośne dla osób niepełnosprawnych oraz kabiny prysznicowe. One także mogą stanowić niezbędne wyposażenie podczas imprez plenerowych czy w takich miejscach jak campingi.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag toalety przenośnetag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. Devirefot. FortinetRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: