Wszędzie rozmawiaj - kolejna oferta T-Mobile

30-05-2011, 13:48

T-Mobile ujawnił kolejną ofertę, która będzie dostępna od 5 czerwca, po zmianie marki Era na T-Mobile. Tym razem jest to usługa, w której klient za 9 złotych otrzymuje multipakiet 30 jednostek wymienianych na SMS-y, MMS-y lub minuty.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Era zmienia się w T-Mobile i z tej okazji wystartowała już strona T-Mobile.pl oraz ujawniono pierwszą ofertę związaną z globalną marką, adresowaną do użytkowników internetu mobilnego.

Teraz pora na kolejną odsłonę w przedstawieniu "T-Mobile w Polsce". Operator zaprezentował ofertę „Wszędzie rozmawiaj”. Jest to usługa, w której klient za 9 złotych otrzymuje multipakiet 30 jednostek (SMS, MMS, minuta). Wszystkie usługi będą wymieniały się jeden do jednego, tzn. 1 minuta będzie wymienialna na 1 SMS lub 1 MMS.

Pakiet można wykorzystać w roamingu w UE na połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y oraz w Polsce na międzynarodowe połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y do UE.

>>> Czytaj: T-Mobile zaczyna kampanię informacyjną

Z usługi „Wszędzie rozmawiaj” będą mogli skorzystać klienci wszystkich segmentów: abonamentowego, Mix oraz Tak Tak. Aktywacja będzie bardzo prosta i możliwa w wielu kanałach obsługi, m.in. SMS, Ekspresowy kod, Automatyczny System Obsługi Klienta (IVR), w punkcie sprzedaży czy bezpośrednio u konsultanta telefonicznego Biura Obsługi Klienta.

Pakiet 30 jednostek będzie można wykorzystać przez 14 dni od momentu aktywacji. Klient o możliwości aktywowania multipakietu tanich usług w roamingu będzie informowany w powitalnej wiadomości tekstowej, którą otrzyma zaraz po włączeniu telefonu za granicą.

Więcej informacji o usłudze „Wszędzie rozmawiaj” będzie dostępnych na stronie www.t-mobile.pl od dnia wprowadzenia jej do oferty 5 czerwca br.

>>> Czytaj: Startuje Neostrada Fiber - czyli 80 lub 40 MbpsSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.