WkurzamnieTo: odchodami we właściciela psa (wideo)

14-03-2011, 22:36

Jeden trafny film podniósł oglądalność strony o 200%. Sprawcami zamieszania w sieci są dwaj osiedlowi bohaterowie, którzy kłócą się o psie odchody, a w efekcie starszy mężczyzna bierze sprawy w swoje ręce.

O inicjatywie społecznej, jaką jest serwis wkurzamnie.to, pisaliśmy w Dzienniku Internautów za sprawą osiągnięcia liczby 6 tys. użytkowników w ciągu dwóch miesięcy. Ostatnio „mapa wkurzenia” miała tylko jeden punkt – incydent na osiedlu.

>> Czytaj też: YouTube: Pies lunatyk i inne filmy roku (wideo)

Sonda
Czy potrzebujesz miejsca, aby opisać, co Cię denerwuje?
  • tak
  • nie
  • nie mam na to czasu
  • nie wiem
wyniki  komentarze

Film w serwisie YouTube umieścił „KrwawyLeon”, który następnie poinformował o zdarzeniu użytkowników serwisu wkurzamnie.to. Na amatorskim nagraniu zdenerwowany starszy człowiek w dość znaczący sposób przejął się kobietą i jej czworonogiem. W ciągu kilkunastu dni film obejrzano ponad pół miliona razy.

- Dla trzech osób, które stworzyły portal wkurzamnie.to, jest powodem do dumy i satysfakcji, że z naszej inicjatywy powstał tak popularny materiał dotyczący ważnego i wkurzającego Polaków problemu. Dzięki fenomenowi filmu liczba użytkowników naszego portalu wzrosła w ciągu dwóch dni o 200% - do blisko 20.000! – tłumaczą twórcy serwisu.

>> Czytaj też: Filmy z YouTube trafią do muzeów (wideo)

Portal Wkurzamnie.to, oprócz możliwości wypowiedzenia się, daje szerokie spojrzenie na problemy Polaków. „Mapa wkurzenia” została podzielona na województwa z oznaczonymi stolicami, gdzie gromadzą się tematy do narzekań. Najgorętsze tematy podgrzewają atmosferę.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy