Witamy po przerwie, zapraszamy do krainy marzeń!

PATRONAT MEDIALNY 09-04-2013, 07:03

19 i 20 kwietnia (piątek, sobota) w Krakowie odbędzie się czwarta edycja otwartej konferencji ArtBuzz tematycznie poświęconej filarom współczesnych mediów - grafice, produkcji filmowej i nowym technologiom.

Szkolenia poprowadzą ludzie zaangażowani w największe produkcje polskie i światowe - jak "Władca Pierścieni", "Avatar", "Essential Killing" czy oscarowy "Piotruś i Wilk" - animatorzy, reżyserzy, właściciele firm produkcyjnych, twórcy gier komputerowych i aplikacji. W murach krakowskiej AGH zagoszczą m. in:

  • Adam Kuczek - autor concept-artów do najnowszego filmu braci Wachowskich pt. "Atlas Chmur". Specjalizuje się w tworzeniu lokacji, pojazdów i fantastycznych istot. www.ak-art.net
  • Staszek Mąderek - reżyser, scenarzysta, kompozytor i aktor filmowy w jednej osobie. Człowiek, który zmienił swoje 51m2 mieszkanie w plan produkcji filmu science fiction. www.stars-in-black.pl
  • Adam Ptak - wiceprezes studia Se-Ma-For. Czynny świadek przemian, jakie nastąpiły w ciągu ostatnich lat i doprowadziły do powstania animacji, jak "Piotruś i Wilk", "Miasto płynie" czy "Treser Żuków", których produkcją osobiście kierował. Kierownik i producent wielu filmów reklamowych, organizator kursów i szkoleń dla animatorów, koordynator eventów związanych z animacją.
  • Rafał Czupryński - developer odpowiedzialny za wsparcie techniczną wiedzą osób zainteresowanych technologiami, w szczególności z zakresu Windows Phone, Windows 8 i Kinect. Od kilkunastu lat interesuje się programowaniem gier i wszystkim, co jest związane z tym zagadnieniem.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, zapisy będą dostępne pod adresem: www.ArtBuzz.edu.pl/accounts/register

W planie także konkursy z nagrodami, warsztaty dla uczestników (uwaga, liczba miejsc mocno ograniczona) i możliwość nawiązania kontaktu z czołowymi postaciami oraz firmami kształtującymi branżę nowych mediów.

Program, sylwetki prelegentów, zapisy na warsztaty, a także inne wiadomości prezentowane są na stronach:

www.ArtBuzz.edu.pl | www.facebook.com/ArtBuzz

Informacje:

Miejsce: Centrum Konferencyjne pawilon U2, AGH, Ul. Reymonta 7, Kraków.

Termin:

19.04.2013 (piątek) – Dzień mobile i nowych technologii.

20.04.2013 (sobota) – Dzień grafiki, animacji i produkcji filmowej.

Organizatorzy: Koło Naukowe MediaFrame AGH, Akademia Górniczo-Hutnicza

Honorowym patronatem wydarzenie objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, Wojewoda Małopolski Jerzy Miller, JM rektor AGH Prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka

ArtBuzz plakat


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy