Wiedźmin 2 na konsolę Xbox 360 w tłoczni

31-03-2012, 17:21

Najnowszy produkt CD Projekt RED - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona w wersji na konsole Xbox 360 - trafił do tłoczni. Światowa premiera tytułu odbędzie się 17 kwietnia 2012 r., teraz natomiast jest on dostępny w ogólnoświatowej przedsprzedaży.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona na konsole Xbox 360 znalazł się w naszej tegorocznej, wiosennej ofercie - mówi Kevin Kebodeaux, wiceprezes ds. sprzedaży na Ameryki, Warner Bros Interactive Entertainment, północnoamerykańskiego dystrybutora Wiedźmina 2. - Gra zawiera wszystkie elementy sprawiające, że Wiedźmin jest prawdziwie głębokim przeżyciem i niewątpliwie pochłonie konsolowych graczy, tak jak udało się to wersji PC.

Edycja Rozszerzona Wiedźmina 2: Zabójcy Królów na konsole Xbox 360 jest adaptacją gry z gatunku RPG na komputery PC. Według producenta gra zapewnia ponad 40 godzin nieliniowej rozgrywki osadzonej w pięknej scenerii mrocznego fantasy, pozwalając graczowi na kreowanie własnej wersji historii poprzez serię wyborów.

- Wiedźmin 2 zostanie wydany za nieco ponad dwa tygodnie, ale myślę, że do tego czasu uda nam się jeszcze zaskoczyć graczy. Na konferencji, która odbędzie się 5 kwietnia, ogłosimy coś naprawdę niesamowitego - więc koniecznie oglądajcie tego dnia naszą transmisję na żywo o 19 czasu polskiego - mówi Marcin Iwiński, członek Zarządu CD Projekt RED.

Czytaj też: CD Projekt RED nie wyklucza Wiedźmina 2 na PS3

Omawiana wersja gry zawiera ok. 4 godziny nowych przygód oraz ponad pół godziny nowych animacji. Dodatkowo pudełkowa wersja Edycji Rozszerzonej będzie zawierać mapę świata, soundtrack na płycie CD i książeczkę z questami. Nabywcy Mrocznej Edycji otrzymają wszystkie przedmioty, które można będzie znaleźć w Edycji Rozszerzonej, oraz dodatkowo wiedźmiński medalion, artbook, naklejki i płytę DVD dokumentującą proces tworzenia gry.

Dystrybutorem Wiedźmina 2 na konsolę Xbox 360 na terytorium USA, Kanady i Meksyku jest Warner Bros. Interactive Entertainment. Na terenach Europy Zachodniej, Azji, Pacyfiku oraz Ameryki Centralnej i Południowej dystrybutorem jest NAMCO BANDAI Partners SAS. W Polsce Wiedźmin 2 będzie sprzedawany w cenie 129,90 zł przez CD Projekt spółkę z Grupy CD Projekt RED.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy