Warsztaty: Jak sprzedać swój pomysł Aniołom Biznesu

15-11-2010, 09:51

Masz doskonały biznes plan, ale brakuje ci wiedzy i praktycznych umiejętności związanych z pozyskaniem finansowania? W dniach 23-26 listopada br. odbędą się bezpłatne warsztaty, podczas których eksperci wyjaśnią, jak przygotować się do prezentacji przed Aniołami Biznesu. Uwaga! Dziś ostatni dzień nadsyłania zgłoszeń.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


4-dniowe warsztaty organizowane są przez Lewiatan Business Angels, a prowadzone będą przez ekspertów z włoskiej firmy Meta Group, specjalizującej się w finansowaniu inwestycji na wczesnych etapach rozwoju. Meta Group jest instytucją – rekomendowaną przez Europejską Sieć Aniołów Biznesu EBAN – mającą wieloletnie doświadczenie inwestycyjne na rynku kapitałowym.

W swoim zespole posiada wykwalifikowaną kadrę menedżerską prowadząca szkolenia i seminaria na całym świecie. Firma prowadzi stałą działalność badawczą, dzięki czemu ma dostęp do wielu unikatowych opracowań dotyczących rynku aniołów biznesu.

Program warsztatów obejmuje 24 godziny i składa się z 3 modułów poświęconych:

  • opracowaniu modelu biznesowego,
  • przygotowaniu biznesplanu,
  • przygotowaniu do prezentacji przed inwestorami.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Jak informuje LBA rynkowy koszt udziału w takim szkoleniu wynosi 8000 PLN.

Warunkiem udziału w warsztatach jest przesłanie wypełnionej ankiety dotyczącej projektu biznesowego. W czasie warsztatów projekty będą rozwijane i dopracowywane. Na zakończenie każdy zespół będzie miał możliwość prezentacji swojego projektu przed ekspertami.

Organizator gwarantuje zachowanie poufności (pod postacią umowy NDA). Jeden projekt może reprezentować dwuosobowy zespół. Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim.

Warsztaty odbędą się w dniach 23-26.11.2010 w Warszawie w siedzibie LBA, ul. Klonowa 6 w godzinach 9.30 – 17.00. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 16.11.2010 na adres info@lba.pl.

Szczegółowy program warsztatów oraz ankieta zgłoszeniowa są dostępne na stronie www.lba.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.