Usługi kredytowe Vanquis Bank teraz dostępne w Polsce

23-12-2013, 12:39

Fortuna kołem się toczy. Znalezienie się w finansowym dołku czy nagła potrzeba dodatkowej gotówki może przydarzyć się praktycznie każdemu. Niestety często tak bywa, że w krytycznej sytuacji pod presją czasu działamy impulsywnie niewiele myśląc o konsekwencjach swojego nieprzemyślanego postępowania. Zanim podejmie się decyzję o pozyskaniu pieniędzy do domowej kasy, lepiej kilka razy się zastanowić i zbadać dostępne opcje, żeby nie wpędzić się w jeszcze większe tarapaty.

karta kredytowa vanquis

Na pewno karta do bankomatu Vanquis Bank dla osób o niskiej zdolności kredytowej jest dobrym rozwiązaniem.

Vanquis Bank to brytyjska instytucja kredytowa, która z powodzeniem działa od 2002 roku i może się pochwalić stale rosnącym gronem zadowolonych klientów. Na chwilę obecną jest ich już około 750 000. Czym różni się Vanquis od innych banków? Przede wszystkim tym, że swoją ofertę kieruje do osób z obniżoną zdolnością kredytową. Tak więc jeśli twoje dochody są niskie, posiadasz złą historię kredytową lub w ogóle jej nie masz, Vanquis Bank jest rozwiązaniem dla Ciebie. Zamiast korzystać z kosztownych chwilówek czy usług niepewnych parabanków, możesz skorzystać z łatwiejszego dostępu do karty kredytowej Vanquis.

Zasada współpracy jest prosta. Vanquis Bank przyznaje kartę kredytową i tym samym oddaje do dyspozycji swojego klienta kwotę od 1100 do 5000 złotych (kwotę można stopniowo zwiększać). Można także skorzystać z opcji odroczenia płatności. Dzięki niej w szczególnych wypadkach kredyt można zamrozić lub na jakiś czas wysłać na wakacje. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek albo skontaktować się z doradcą bankowym telefonicznie. Vanquis Bank jest bardzo wyrozumiały w tej kwestii. Do odroczenia spłaty kredytu upoważnia utrata pracy, nagła choroba, śmierć bliskiej osoby a nawet pojawienie się dziecka czy zawarcie małżeństwa. Można również ubiegać się o czasowe zawieszenie spłaty bez powodu, bo Vanquis Bank daje również i taką możliwość, ale nie częściej niż 2 razy do roku.

Chociaż czasowe wstrzymanie spłaty kredytu nie rozwiązuje problemu, to jednak pozwala go odroczyć i zyskać czas na to, żeby znów stanąć na nogi i pozyskać potrzebne środki. Taka pomoc jest niezastąpiona szczególnie dziś, kiedy problematyczne bywają nie tylko nieoczekiwane wydatki ale także trudna sytuacja ekonomiczna i mało stabilny rynek pracy w Polsce, które to czynniki mają bezpośredni wpływ na nasze finanse. Vanquis Bank zapewnia więc finansowe bezpieczeństwo, pozwala odsunąć od siebie widmo długów i tym samym zapewnia komfort psychiczny. Jeśli przy tym z karty kredytowej będzie korzystało się z głową, to bardzo szybko może okazać się nieocenionym źródłem gotówki, które wcale nie będzie wiązało się z wielkimi kosztami. Ale to nie wszystko. Jeśli używamy karty kredytowej w sposób odpowiedzialny, to jest to duży krok naprzód do odbudowania oceny punktowe branej pod uwagę przy udzielaniu kredytu i tym samym wiarygodności kredytowej dla wszystkich tych, którzy mają niską zdolność kredytową.

Żeby dowiedzieć się możliwie najwięcej o Vanquis Bank, najlepiej jest skontaktować się z doradcą banku, warto też zajrzeć na stronę internetową instytucji. Można tam znaleźć wszystkie najpotrzebniejsze informacje o kredytach, kartach, porady jak radzić sobie z problemami finansowymi, regulaminy współpracy i przykładowe wyliczenia. Na portalu znaleźć można też niezbędne pisma i podania, a wniosek o przyznanie karty można wygodnie złożyć drogą elektroniczną lub przez telefon.

 pieniądze

Vanquis Bank udowadnia, że kart kredytowych nie trzeba się bać i śmiało można z nich korzystać. Jeśli zostaną wykorzystane z głową, to nie tylko uchronią przed rosnącymi długami, ale również okażą się zbawienne w wielu nieoczekiwanych sytuacjach i pomogą rozwiązać codzienne finansowe problemy. Nie mówiąc już o tym, że pozyskane dzięki Vanquis Bank pieniądze z karty można pomnożyć jeszcze zanim nadejdzie termin spłaty. Warto więc działać, korzystać i planować. Wybór usług Vanquis Bank z całą pewnością będzie dobrą decyzją.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.