Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Udana impreza z Jacko-Land

30-03-2015, 15:57

Sezon imprez plenerowych zbliża się wielkimi krokami – pikniki, festyny, dni miast, spotkania firmowe – wszystkie potrzebują odpowiedniej oprawy i przygotowania. Warto zdecydować się na rozwiązania sprawdzone i atrakcyjne dla uczestników w różnym wieku – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wbrew pozorom nie jest to zadanie trudne. Pomocne okazać się mogą nowoczesne urządzenia rekreacyjne, które uświetnią każdą imprezę i sprawią, że na pewno będzie udana.

Są „dmuchańce” – jest zabawa! Jacko-Land zaprasza!

 

Trudno ich nie zauważyć – na każdej imprezie plenerowej, kolorowe, duże, miękkie i „opanowane” przez śmiejące się dzieci, kojarzą się z naprawdę dobrą zabawą. Nic w tym dziwnego – kto nie chciałby pozjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni, czy pobawić się wewnątrz kolorowego zamku!

Jeśli chcesz zadbać o dobrą atmosferę na pikniku albo imprezie firmowej – warto postawić na współpracę z zaufaną firmą, która wynajmuje tego rodzaju sprzęt, zapewnia też profesjonalną obsługę i inne dodatkowe usługi – w tym (jeśli jest taka potrzeba) również animacje.

Na rynku poznańskim coraz większą popularność zdobywa firma Jacko-Land.

Jej oferta wyróżnia się jakością – można wynająć wszelkiego rodzaju sprzęt piknikowy, zaprosić grupę szczudlarzy, zamówić stanowiska z watą cukrową, lodami i goframi, zorganizować specjalistyczne namioty – słowem – to wszystko, co jest konieczne, żeby impreza była udana pod każdym względem!

 

Jacko-Land. Oferta dla dzieci

 

Zyskujące sobie coraz większą popularność dmuchane instalacje – tzw. dmuchańce – najlepiej sprawdzają się na imprezach dla dzieci. Mogą również „towarzyszyć” imprezom ogólnym – skutecznie angażując juniorów, którzy pod okiem profesjonalnej kadry mogą się bawić aktywnie i zarazem bezpiecznie – o ile zdecydujemy się na współpracę z odpowiednią firmą, która nie tylko posiada bogatą „flotę” sprzętu, ale również niezbędne certyfikaty i ubezpieczenia.

zamek dmuchany

Gwarancją udanej zabawy w towarzystwie dmuchańców jest bezpieczeństwo, dlatego młodym użytkownikom dmuchanych torów przeszkód, ścianek wspinaczkowych, zjeżdżalni, zamków, piłkarzyków, Euro Bungee i innych urządzeń, zawsze powinna towarzyszyć odpowiednio przeszkolona osoba.

Na takie kompleksowe usługi mogą liczyć klienci Jacko-Land. Firma zapewnia jak najlepszą obsługę – niezależnie od tego czy zamawiane są cieszące się największym zainteresowaniem zjeżdżalnie dmuchane w Poznaniu, czy np. przejazd kolejką szynową albo samojezdną.

Taką samą oprawę Jacko-Land oferuje również, jeśli przedmiotem wynajmu są hitowe zamki dmuchane w Poznaniu – duże albo mniejsze, które z powodzeniem można zainstalować nie tylko w plenerze, ale także pod zadaszeniem.

 

Kula zorbing, pakiet piłkarski, a może siłomierz?

 

Jacko-Land zaprasza do zabawy nie tylko najmłodszych. Starsi uczestnicy imprez będą mogli choć na chwilę zapomnieć, że mają nieco więcej lat, gdy rozpoczną wspinanie po dmuchanej ściance, zagrają w piłkarzyki, czy poczują emocje korzystając z symulatora surfingu albo sprawdzą swoje umiejętności na bramce celnościowo-szybkościowej.

Te i wiele innych atrakcji firma Jacko-Land przygotowała specjalnie z myślą o starszych uczestnikach imprez.

Prawdziwą furorę robi jednak przejazd dmuchaną kulą zorbing. To prawdziwa dawka adrenaliny i przede wszystkim jedynej w swoim rodzaju zabawy! Specjalna komora umieszczona w kuli pozwala bezpiecznie sturlać się np. ze wzniesienia, wprost do wody.

Jeśli chcielibyśmy sobie przypomnieć nasze dziecięce zabawy – możemy to zrobić w zupełnie nowym stylu! Chętnych do siłowania się np. z siłomierzem-ręką, siłomierzem-bokserem czy siłomierzem-młotem na pewno nie zabraknie!

Z pozoru zwykły cymbergaj albo dart na rzepy – potrafią, jak dawniej, dać wiele radości i sprawić, że naprawdę odpoczniemy, bawiąc się w doroślejszym gronie albo razem z dziećmi.

Jak można zauważyć na różnych imprezach – szczególną „moc” integracyjną mają wszystkie urządzenia związane z piłką nożną. Gra w piłkarzyki (w wersji mini i gigant) to prawdziwa frajda dla wszystkich!

Chwila uśmiechu, dobrej i bezpiecznej zabawy? Inwestycja w dobry humor zawsze się opłaca!

zjeżdżalnie dmuchane poznań