Twórca Facebooka testuje Google+?

03-07-2011, 14:09

Już teraz wiele znanych postaci postanowiło dołączyć do nowego serwisu społecznościowego Google'a. Wśród nich znaleźć można również profil Marka Zuckerberga, jednak na razie trudno potwierdzić jego autentyczność.

Mark Zuckerberg poważnie potraktował konkurencję ze strony Google'a, a już w nadchodzących dniach zaprezentowana ma zostać funkcja wideorozmów na Facebooku.

>>Czytaj także: Google chce kupić usługę streamingową Hulu

Sonda
Mark Zuckerberg będzie korzystał z Google+?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Okazuje się, że profil twórcy społecznościowego giganta już teraz znaleźć można również na Google+. Jak zauważyła Kashmir Hill, Zuckerberg na zdjęciu nie wygląda na zadowolonego z faktu obecności w konkurencyjnej usłudze, choć na dobrą sprawę nie wiadomo nawet, czy rzeczywiście jest to stworzone przez niego konto.

Warto przy okazji zauważyć, że na Google+ pojawiło się także wiele profili innych deweloperów Facebooka, którzy dodają Zuckerberga do swoich "znajomych", co może wskazywać, iż rzeczywiście wspomniane konto należy do niego.

Profil Zuckerberga nie zawiera zbyt wielu informacji o nim samym. W polu "o sobie" napisał jedynie: "robię rzeczy". Ustawiona jest również lokalizacja Paulo Alto, czyli faktyczne miejsce zamieszkania miliardera.

Zuckerberg w Google+
fot. - Zuckerberg w Google+
Swoje profile w Google+ stworzyło już wiele znanych gwiazd, w tym Aston Kutcher, Soulja Boy, Taylor Swift czy Mark Cuban.

>>Czytaj także: Współtwórca MySpace pozytywnie o Google+


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy