Twitter prześle najlepsze wiadomości na e-mail

16-05-2012, 19:05

Zespół Twittera poinformował o nowej funkcji w witrynie, która umożliwia przesyłanie użytkownikom najciekawszych wiadomości na skrzynkę pocztową. W związku z rosnącą liczbą tweetów, łatwo jest przegapić istotne informacje publikowane przez znajomych.

- Od dziś możecie odkrywać najlepszą stronę Twittera w wysyłanych co tydzień e-mailach - informuje zespół Twittera. - Nowa funkcja będzie zbierała w historie najistotniejsze tweety ludzi, których śledzisz

Czytaj także: Mobilne reklamy Twittera teraz także dla iOS oraz Androida

Całość przypomina zaprezentowaną niedawno zakładkę Odkrywanie (ang. Discover tab), która jak sama nazwa wskazuje, ma umożliwiać odnajdywanie najciekawszych wiadomości publikowanych w ostatnim czasie przez naszych znajomych. W tym przypadku jednak Twitter informował będzie o jeszcze większej liczbie tweetów, natomiast sami będziemy mogli wskazać, które ciekawią nas najbardziej, klikając w odpowiedni nagłówek.

Wiadomość e-mail przesłana przez Twittera
fot. - Wiadomość e-mail przesłana przez Twittera
- Nowa funkcja informowała będzie również o najbardziej angażujących tweetach widzianych przez ludzi, których śledzisz, nawet jeśli nie obserwujesz użytkowników, którzy je napisali - informuje Othman Laraki z zespołu Twittera. Nowe rozwiązanie ma być dostępne dla wszystkich użytkowników w ciągu najbliższych tygodni.

Osoby, które nie są zainteresowane otrzymywaniem kolejnych informacji na swoją skrzynkę pocztową, powinny zmienić ustawienia w obszarze "Notification Settings" Twittera. Zespół witryny już od jakiegoś czasu walczy ze spamem, a także organizuje dużą liczbę publikowanych informacji, która znacznie utrudnia zapoznanie się ze wszystkimi ciekawymi materiałami.

Czytaj także: Twitter także od prawej do lewej


Następny artykuł » zamknij

Zadebiutował telefon Baidu

Źródło: Twitter
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy