TurboKorekty od TurboTłumaczeń

03-10-2014, 11:39

Zespół odpowiedzialny za TurboTlumaczenia.pl (szybkie, profesjonalne tłumaczenia online 24/7) uruchomił właśnie nową usługę - TurboKorekty.pl. Pod tym adresem zamówić można profesjonalną korektę tekstu w języku polskim lub angielskim - o każdej porze dnia i nocy. Proces zamawiania zajmuje kilka minut, a gotowa korekta jest wysyłana prosto na adres e-mail klienta już nawet po pół godziny.

TurboTłumaczenia TurboKorekty

„Klienci często pytali nas o możliwość wykonania korekt. Niektórzy nawet zamawiali je przez formularz Turbo Tłumaczeń, gotowi zapłacić za taką usługę zgodnie z wyceną tłumaczenia” - mówi Anna Ryś, CEO TurboTłumaczeń. „Stąd pomysł na TurboKorekty. Dzięki doświadczonym w edytowaniu tekstów native speakerom, jesteśmy w stanie wykonywać korekty jeszcze taniej i szybciej niż tłumaczenia. W przyszłości obydwa serwisy będziemy chcieli niejako połączyć, dając klientom możliwość zamawiania tłumaczenia z korektą - co polecamy zwłaszcza wtedy, kiedy tekst ma być publikowany zaraz po jego przetłumaczeniu, bez dalszej redakcji po stronie klienta.”

Sprawdź jak działa TurboKorekty.pl

TurboTlumaczenia.pl to stworzony niespełna dwa lata temu serwis, gdzie w łatwy i szybki sposób można zlecić do tłumaczenia tekst, który trafi do jednego z doświadczonych, zweryfikowanych tłumaczy. Dla możliwie największej wygody i oszczędności czasu, wszystko odbywa się online. Wysłanie zamówienia trwa około trzech minut, zaś realizacja krótszych tekstów - zaledwie kilkadziesiąt minut. Do tej pory z usług TurboTłumaczeń skorzystało ok. 2 tys. klientów, którzy zamówili łącznie ponad 6 tys. tłumaczeń.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.