Trwają zapisy na Dni Otwartego Internetu dla NGO

10-06-2011, 10:51

Kolejna akcja edukacyjna – Dni Otwartego Internetu – tym razem skierowana będzie do organizacji pozarządowych. W ramach bezpłatnego doradztwa eksperci agencji interaktywnej Autentika odpowiedzą m.in. na pytania, w jaki sposób skutecznie działać w internecie i jak zbudować dobry serwis WWW.

Sonda
Czy internet dla organizacji pozarządowych jest najlepszym sposobem na promocję?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Dni Otwartego Internetu są skierowane do osób odpowiedzialnych w organizacjach pozarządowych za strony internetowe i strategię obecności w sieci. W ramach akcji eksperci z Autentiki będą audytować strony WWW, doradzać przy konstruowaniu komunikacji online oraz uczyć, jak wykorzystywać social media tak, by realizować założone cele.

Ta inicjatywa świetnie wpisuje się w naszą strategię CSR oraz obrazuje wartości, jakimi kierujemy się w naszej firmie – mówi Michał Samojlik, Prezes Zarządu Autentiki. Po prostu lubimy pomagać i wykorzystanie naszej wiedzy w słusznej sprawie daje nam dużo satysfakcji - dodaje.

>> Czytaj też: Blokowanie stron WWW - organizacje pozarządowe chcą debaty z Premierem

Według Autentiki internet jest dla organizacji pozarządowych szansą na niedrogą i skuteczną promocję. Wiedza, jak wykorzystywać to narzędzie przy realizacji prowadzonych projektów, to dla nich klucz do sukcesu.

Dni Otwartego Internetu dla NGO odbędą się w czerwcu, a więcej informacji oraz zapisy dostępne są na stronie: autentika.pl/pl/dni-otwartego-internetu


Następny artykuł » zamknij

Roaming tańszy od lipca

Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy