Transkrypcja nagrań dzięki Speechpad (wideo)

PATRONAT MEDIALNY 26-04-2011, 15:38

W nowym odcinku programu Clicker zobaczycie przewodnik po serwisie Seechpad, który umożliwia transkrypcję dźwięków audio.

Speechpad to narzędzie, które umożliwia stworzenie tekstu pisanego na podstawie wypowiedzianych wcześniej słów. Taka transkrypcja może dotyczyć m.in. rozmów telefonicznych, protokołowanych spotkań czy notatek dźwiękowych. Zaletą Speechpada niewątpliwie jest to, że obsługuje on wiele rodzajów plików audio, a korzystanie z niego jest bardzo proste.

Transkrypcja plików audio jest płatna i odbywa się poprzez załączenie pliku przeznaczonego do transkrypcji. Wówczas w ustawieniach pojawia się czas trwania załączonego pliku, a pod nim przedstawiona zostaje cena za usługę. Po dokonaniu wpłaty możemy pobrać materiał, którym jesteśmy zainteresowani.

Speechpad posiada także funkcję umożliwiającą nagrywanie połączeń telefonicznych. Poprzez wpisanie numeru swojego telefonu oraz numeru swojego rozmówcy użytkownik może uruchomić opcję, która nagra rozmowę i automatycznie wyśle ją na konto w serwisie. Oprócz nagrywania rozmów z innymi istnieje również możliwość tworzenia własnych notatek dźwiękowych za pośrednictwem telefonu.

>> Obejrzyj poprzednie odcinki Clickera

>> Obejrzyj inne programy telewizji internetowej Webshake.tv


Źródło: Webshake.tv
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag wideotag Webshake.tvtag transkrypcjetag Speechpadtag Clicker
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy