ThinkReality A3 - inteligentne okulary dla firm od Lenovo

11-01-2021, 15:25

Nowe okulary inteligentne zwiększają produktywność pracowników biurowych i przemysłowych - twierdzą przedstawiciele Lenovo. Okulary ThinkReality A3 pomagają w zmianie stylu pracy na różnych szczeblach przedsiębiorstw, umożliwiając korzystanie z dostosowywanych monitorów wirtualnych, wizualizacji 3D oraz rzeczywistości rozszerzonej (AR) w firmowych procesach i szkoleniach.

W zależności od potrzeb pracowników okulary ThinkReality A3 łączą się z komputerami PC i wybranymi smartfonami Motoroli1 przewodem USB-C. Wszechstronne, przenośne i wygodne ThinkReality A3 nosi się jak okulary przeciwsłoneczne, a z myślą o większym bezpieczeństwie i wytrzymałości można wybrać opcje oprawek przemysłowych. Inteligentne okulary z AR generują sugestywny obraz, lecz nie izolują od otoczenia. Działają na wysokowydajnej platformie Qualcomm® Snapdragon™ XR1 i zawierają stereoskopowe wyświetlacze o rozdzielczości 1080p prezentujące użytkownikowi do 5 wirtualnych ekranów. Kamera RGB o rozdzielczości 8 MP udostępnia sygnał wideo o rozdzielczości 1080p na potrzeby zdalnych konsultacji z ekspertami, a dwie kamery typu „rybie oko” umożliwiają monitorowanie sytuacji w skali całego pomieszczenia.

PC Edition — wersja do monitorów wirtualnych

okulary ThinkReality A3 Lenovo

Okulary ThinkReality A3 PC Edition łączą się z laptopem lub mobilną stacją roboczą, aby umożliwić użytkownikom wyświetlanie w polu widzenia kilku dużych monitorów wirtualnych oraz korzystanie z programów i aplikacji w systemie Windows. Monitory wirtualne zwiększają możliwości komputerów, zapewniając większą produktywność, ochronę prywatności i angażujące środowisko pracy w takich branżach jak finanse, architektura czy inżynieria. Przydają się także pracownikom zdalnym i mobilnym, którzy odczuwają ograniczenia związane z przestrzenią i prywatnością.

Monitory wirtualne są zoptymalizowane i kompatybilne z przodującymi na rynku laptopami oraz mobilnymi stacjami roboczymi Lenovo ThinkPad działającymi z procesorami Intel oraz AMD Ryzen™.

Industrial Edition — wersja zaawansowana do procesów decyzyjnych w złożonych środowiskach

okulary ThinkReality A3 Lenovo

Okulary ThinkReality A3 Industrial Edition łączą się z wybranymi smartfonami Motoroli1 i umożliwiają wygodne wykonywanie zadań wspomaganych przez AR w złożonych środowiskach pracy. Okularom Industrial Edition towarzyszy platforma oprogramowania ThinkReality umożliwiająca firmom budowanie i wdrażanie aplikacji oraz materiałów do rzeczywistości mieszanej i zarządzanie nimi w skali globalnej oraz z globalnym wsparciem.

Certyfikowane, kompleksowe aplikacje na platformie ThinkReality sprawdzają się w fabrykach, laboratoriach, sklepach czy hotelach, umożliwiając zdalną pomoc, pracę wspomaganą oraz wizualizacje 3D. Pracownicy przemysłowi mogą teraz korzystać z lekkich, elastycznych i skalowalnych okularów inteligentnych zwiększających produktywność oraz bezpieczeństwo, a jednocześnie zmniejszających liczbę błędów w codziennych zadaniach.  

Okulary inteligentne Lenovo ThinkReality A3 będą dostępne na wybranych rynkach od połowy 2021 roku.


Tematy pokrewne:  

tag ThinkReality A3tag okularytag Lenovo
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31