ThinkReality A3 - inteligentne okulary dla firm od Lenovo

11-01-2021, 15:25

Nowe okulary inteligentne zwiększają produktywność pracowników biurowych i przemysłowych - twierdzą przedstawiciele Lenovo. Okulary ThinkReality A3 pomagają w zmianie stylu pracy na różnych szczeblach przedsiębiorstw, umożliwiając korzystanie z dostosowywanych monitorów wirtualnych, wizualizacji 3D oraz rzeczywistości rozszerzonej (AR) w firmowych procesach i szkoleniach.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W zależności od potrzeb pracowników okulary ThinkReality A3 łączą się z komputerami PC i wybranymi smartfonami Motoroli1 przewodem USB-C. Wszechstronne, przenośne i wygodne ThinkReality A3 nosi się jak okulary przeciwsłoneczne, a z myślą o większym bezpieczeństwie i wytrzymałości można wybrać opcje oprawek przemysłowych. Inteligentne okulary z AR generują sugestywny obraz, lecz nie izolują od otoczenia. Działają na wysokowydajnej platformie Qualcomm® Snapdragon™ XR1 i zawierają stereoskopowe wyświetlacze o rozdzielczości 1080p prezentujące użytkownikowi do 5 wirtualnych ekranów. Kamera RGB o rozdzielczości 8 MP udostępnia sygnał wideo o rozdzielczości 1080p na potrzeby zdalnych konsultacji z ekspertami, a dwie kamery typu „rybie oko” umożliwiają monitorowanie sytuacji w skali całego pomieszczenia.

PC Edition — wersja do monitorów wirtualnych

okulary ThinkReality A3 Lenovo

Okulary ThinkReality A3 PC Edition łączą się z laptopem lub mobilną stacją roboczą, aby umożliwić użytkownikom wyświetlanie w polu widzenia kilku dużych monitorów wirtualnych oraz korzystanie z programów i aplikacji w systemie Windows. Monitory wirtualne zwiększają możliwości komputerów, zapewniając większą produktywność, ochronę prywatności i angażujące środowisko pracy w takich branżach jak finanse, architektura czy inżynieria. Przydają się także pracownikom zdalnym i mobilnym, którzy odczuwają ograniczenia związane z przestrzenią i prywatnością.

Monitory wirtualne są zoptymalizowane i kompatybilne z przodującymi na rynku laptopami oraz mobilnymi stacjami roboczymi Lenovo ThinkPad działającymi z procesorami Intel oraz AMD Ryzen™.

Industrial Edition — wersja zaawansowana do procesów decyzyjnych w złożonych środowiskach

okulary ThinkReality A3 Lenovo

Okulary ThinkReality A3 Industrial Edition łączą się z wybranymi smartfonami Motoroli1 i umożliwiają wygodne wykonywanie zadań wspomaganych przez AR w złożonych środowiskach pracy. Okularom Industrial Edition towarzyszy platforma oprogramowania ThinkReality umożliwiająca firmom budowanie i wdrażanie aplikacji oraz materiałów do rzeczywistości mieszanej i zarządzanie nimi w skali globalnej oraz z globalnym wsparciem.

Certyfikowane, kompleksowe aplikacje na platformie ThinkReality sprawdzają się w fabrykach, laboratoriach, sklepach czy hotelach, umożliwiając zdalną pomoc, pracę wspomaganą oraz wizualizacje 3D. Pracownicy przemysłowi mogą teraz korzystać z lekkich, elastycznych i skalowalnych okularów inteligentnych zwiększających produktywność oraz bezpieczeństwo, a jednocześnie zmniejszających liczbę błędów w codziennych zadaniach.  

Okulary inteligentne Lenovo ThinkReality A3 będą dostępne na wybranych rynkach od połowy 2021 roku.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag ThinkReality A3tag okularytag Lenovo
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.