The Smashing Book #2 po polsku w przedsprzedaży

15-01-2012, 14:42

Zasady, jakich powinni przestrzegać graficy, najlepsze sposoby na przygotowanie prototypów stron WWW oraz możliwości CSS3 w zakresie kryptografii można znaleźć w The Smashing Book #2 autorstwa Matta Warda przełożonej przez Julię Szajkowską. Jeszcze kilka dni obowiązuje 7-proc. rabat.

The Smashing Book #2Książka zawiera zbiór praktycznych projektów, prześwietlonych pod względem użyteczności, designu i programowania. Dziewięć rozdziałów ma dać czytelnikowi wiedzę ważną dla każdego projektanta stron internetowych i aplikacji na urządzenia mobilne.

W książce można znaleźć rozdziały dotyczące m.in. zasad projektowania grafiki, projektowania na urządzenia mobilne, aplikacje internetowe i gry. Autor tłumaczy też, jak powinny wyglądać strony internetowe sklepów internetowych pod względem kolorystyki, nawigacji oraz samego przebiegu transakcji. W jednym z rozdziałów Ward opisuje również przyszłość i rozwój typografii w sieci.

Czytaj też: Powstanie polsko-szwajcarska wtyczka do oceny wiarygodności treści WWW

Smashing Magazine to marka znana w branży internetowej na całym świecie. Jest to profesjonalny blog o technologiach i projektowaniu stron, oferujący setki merytorycznych i aktualnych artykułów opartych na realnych przykładach. Pierwsza część „Smashing Book” została wydana w lutym 2009 roku.

Zamawiając książkę do 20 stycznia 2012 roku, otrzymasz 7-proc. rabat i darmową dostawę. The Smashing Book #2 można zamówić w księgarni Helion.pl, tam też można zapoznać się z przykładowym rozdziałem z tej książki.


Źródło: Helion.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy