Podejrzliwi partnerzy już nie grzebią w kieszeniach i nie szukają śladów zdrady na kołnierzyku. Z badań wynika, że jedna na pięć osób myszkuje w mailach partnera i sprawdza jego SMS-y. 77 proc. kobiet przyznało, że sprawdziłoby historię w przeglądarce internetowej partnera.
"Kochanie” powiedziane do czyjejś dziewczyny też brzmi inaczej niż wysłane w e-mailu lub na GG. Na ekranie wszystko nabiera dwuznaczności. Odkąd są komputery, komórki itp., wysyłamy do obcych osób uśmieszki i całuski, piszemy "Kocham” do ludzi, których zwyczajnie darzymy sympatią. Klawiatura rozluźnia nas, przy niej trochę jak po alkoholu stajemy się bardziej wylewni, szczerzy i otwarci.
Jak wynika z badań Oxford University małżeństwa są w stanie pójść na duże kompromisy jeśli chodzi o internetowe zachowania partnerów. Ponad połowa z nas godzi się na flirty i odwiedzanie stron dla dorosłych. Jednak dla 46 procent ankietowanych tego typu zachowania wciąż są niedopuszczalne. Mniej tolerancyjne są kobiety.
Co jednak ciekawe podejrzliwość często popycha je do zwykłego szpiegowstwa. 13 procent osób będących po ślubie sprawdza historię internetowych połączeń swojego partnera. I prawie wszyscy (97 procent) boimy się, że nasi bliscy zakochają się w kimś poznanym w sieci. To unieszczęśliwiłoby nas bardziej niż ich romans w realnym świecie.
Więcej w Dziennik.pl w artykule I tak się dowiem, że mnie zdradzasz
Aktualności
|
Porady
|
Gościnnie
|
Katalog
Bukmacherzy
|
Sprawdź auto
|
Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy
Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.
*