Tak Tak Hot - ofensywa prepaid Ery

16-07-2009, 10:56

29 groszy za minutę do wszystkich sieci (prócz Play) to jedna z cech nowej oferty prepaid Tak Tak Hot. Klienci decydujący się na Hot mogą wykupić również pakiet danych 5 MB za 5 zł i... to wszystko. W ofercie nie ma żadnych dodatkowych pakietów czy usług.

Zdaniem Ery stanowi to o sile nowej oferty, gdyż cennik Tak Tak Hot jest dzięki temu bardzo przejrzysty. Klienci, którzy są zainteresowani dodatkowymi propozycjami, mogą skorzystać z oferty Nowy Tak Tak lub... innego operatora.

W Tak Tak Hot minuta połączenia do wszystkich sieci kosztuje 29 gr (do Play 79 gr). Warto zauważyć, że obniżka cen połączeń do czwartego operatora jest możliwa w związku ze zmianą stawek za zakańczanie połączeń do sieci Play (MTR). Od 1 lipca ta stawka wynosi nieco ponad 40 gr za minutę.

Pomimo to PTC obecnie nie zamierza zmniejszyć cen: "Na razie nie planujemy obniżki ceny połączeń do Playa w taryfach Tak Taka" – mówi Gazecie Prawnej Anna Karolewska, dyrektor w Polskiej Telefonii Cyfrowej, odpowiedzialna za markę Tak Tak.

Koszt wiadomości SMS to 18 gr, a MMS - 40 gr. Osoby korzystające z transmisji danych mogą wykupić pakiet 5 MB za 5 zł lub korzystać ze standardowej stawki: 1,44 zł za 1 MB. "Przygotowujemy kolejne oferty, w tym dotyczące transmisji danych" – zapowiada dyrektor Karolewska.

Z taryfy Hot może skorzystać każdy użytkownik Tak Taka. Zainteresowani mogą ją aktywować poprzez ekspresowe menu *100# wybierając opcję Taryfa, automatyczny serwis pod numerem *9602, serwis iTakTak (www.era.pl) lub rozmawiając z konsultantem Biura Obsługi Użytkownika.

Użytkownik będzie mógł sprawdzić, która z propozycji Tak Taka jest dla niego najkorzystniejsza i przejść z jednej taryfy na drugą. Zmian taryf można dokonać dowolną liczbę razy – dwie pierwsze zmiany taryf są bezpłatne, natomiast koszt każdej kolejnej zmiany to 3 złote.

Tak Tak wyjątkowo późno zareagował na rozpoczętą przez Play w marcu wojnę prepaid. Na ruch Play (wprowadzenie stawki 29 gr/min) błyskawicznie zareagował Plus, a kilkanaście dni później Orange.

Warto zauważyć, że operatorzy będą mogli zmienić swoje taryfy od 1 sierpnia 2009 r., kiedy ponownie spadną stawki MTR. Jeśli któryś z operatorów zdecyduje się na taki ruch, zapewne pierwszy - jako rynkowy Dawid - będzie Play. Prawdopodobna cena za minutę połączenia po obniżce to 25 gr.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Tak Tak Hottag Tak Taktag prepaidtag MTRtag literatura
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930