Tak Tak Hot - ofensywa prepaid Ery

16-07-2009, 10:56

29 groszy za minutę do wszystkich sieci (prócz Play) to jedna z cech nowej oferty prepaid Tak Tak Hot. Klienci decydujący się na Hot mogą wykupić również pakiet danych 5 MB za 5 zł i... to wszystko. W ofercie nie ma żadnych dodatkowych pakietów czy usług.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Zdaniem Ery stanowi to o sile nowej oferty, gdyż cennik Tak Tak Hot jest dzięki temu bardzo przejrzysty. Klienci, którzy są zainteresowani dodatkowymi propozycjami, mogą skorzystać z oferty Nowy Tak Tak lub... innego operatora.

W Tak Tak Hot minuta połączenia do wszystkich sieci kosztuje 29 gr (do Play 79 gr). Warto zauważyć, że obniżka cen połączeń do czwartego operatora jest możliwa w związku ze zmianą stawek za zakańczanie połączeń do sieci Play (MTR). Od 1 lipca ta stawka wynosi nieco ponad 40 gr za minutę.

Pomimo to PTC obecnie nie zamierza zmniejszyć cen: "Na razie nie planujemy obniżki ceny połączeń do Playa w taryfach Tak Taka" – mówi Gazecie Prawnej Anna Karolewska, dyrektor w Polskiej Telefonii Cyfrowej, odpowiedzialna za markę Tak Tak.

Koszt wiadomości SMS to 18 gr, a MMS - 40 gr. Osoby korzystające z transmisji danych mogą wykupić pakiet 5 MB za 5 zł lub korzystać ze standardowej stawki: 1,44 zł za 1 MB. "Przygotowujemy kolejne oferty, w tym dotyczące transmisji danych" – zapowiada dyrektor Karolewska.

Z taryfy Hot może skorzystać każdy użytkownik Tak Taka. Zainteresowani mogą ją aktywować poprzez ekspresowe menu *100# wybierając opcję Taryfa, automatyczny serwis pod numerem *9602, serwis iTakTak (www.era.pl) lub rozmawiając z konsultantem Biura Obsługi Użytkownika.

Użytkownik będzie mógł sprawdzić, która z propozycji Tak Taka jest dla niego najkorzystniejsza i przejść z jednej taryfy na drugą. Zmian taryf można dokonać dowolną liczbę razy – dwie pierwsze zmiany taryf są bezpłatne, natomiast koszt każdej kolejnej zmiany to 3 złote.

Tak Tak wyjątkowo późno zareagował na rozpoczętą przez Play w marcu wojnę prepaid. Na ruch Play (wprowadzenie stawki 29 gr/min) błyskawicznie zareagował Plus, a kilkanaście dni później Orange.

Warto zauważyć, że operatorzy będą mogli zmienić swoje taryfy od 1 sierpnia 2009 r., kiedy ponownie spadną stawki MTR. Jeśli któryś z operatorów zdecyduje się na taki ruch, zapewne pierwszy - jako rynkowy Dawid - będzie Play. Prawdopodobna cena za minutę połączenia po obniżce to 25 gr.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag Tak Tak Hottag Tak Taktag prepaidtag MTRtag literatura
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.