T-Mobile wprowadza telekonferencje

07-09-2011, 12:21

Usługa "Telekonferencja T-Mobile" umożliwia prowadzenie rozmów konferencyjnych z indywidualnymi i biznesowymi użytkownikami telefonów komórkowych oraz stacjonarnych na całym świecie. Aby skorzystać z usługi, wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer.

Telekonferencję T-Mobile zamówić może każdy, kto zadzwoni pod numer +48608608608 i będzie postępował zgodnie z automatycznymi wskazówkami głosowymi.

Po wykonaniu rezerwacji klient otrzyma wiadomość potwierdzającą założenie wirtualnego pokoju konferencyjnego. Znajdą się w niej także poufne kody dostępu oraz szablon SMS zawierający niezbędne informacje o telekonferencji i instrukcję obsługi serwisu, który rezerwujący może rozesłać pozostałym uczestnikom zaproszonym do rozmowy.

>>> Czytaj: Oswajacz Internetowy dla abonamentowych klientów Plusa

Możliwe jest założenie dowolnej ilości pokoi. Dostęp do linii konferencyjnej ważny jest przez tydzień, jednak każdy uczestnik rozmowy może przedłużyć jej ważność. Podczas gdy usługa jest aktywna, korzystać z niej można dowolną ilość razy. Serwis działa całodobowo, dostępny jest w języku polskim oraz angielskim i obsługiwany jest przez wszystkie telefony posiadające wybieranie tonowe.

Korzystanie z usługi "Telekonferencja T-Mobile" jest bezpłatne. Uczestnicy rozmowy ponoszą jedynie koszt połączenia z numerem +48608608608, który naliczany jest według standardowej stawki za połączenie z numerem T-Mobile.

>>> Czytaj: Masz słaby zasięg? Zgłoś to na stronie UKE


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy