Sterowniki od Allen Bradley - inwestycja w ciągłość pracy urządzeń

01-04-2021, 17:13

Różnorodność firm, które oferują komponenty dedykowane do urządzeń i linii produkcyjnych powoduje nierzadko dezorientację dotyczącą tego, na jaki wariant się zdecydować i od jakiego producenta. Poniżej opisujemy uznanego od lat i cenionego w branży amerykańskiego producenta, który z powodzeniem podbija kolejne rynki. Allen Bradley - bo o nim mowa - to przykład marki sprzętu z zakresu automatyki przemysłowej, która jest wytwarzana przez Rockwell Automation. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej marce oraz poznać przykładowe produkty z oferty? Dobrze trafiłeś! Poniższy poradnik odpowiada na Twoje pytania.

1. Allen Bradley Polska - co warto o tym wiedzieć?

2. Allen Bradley dystrybutor sterowników - poznaj przykładowe

3. Nie warto oszczędzać na sterownikach podczas zakupów

Allen Bradley dystrybutor sterowników

Allen Bradley Polska - co warto o tym wiedzieć?

Firma matka, czyli Rockwell Automation to amerykański producent z branży automatyki przemysłowej. Ekspansja firmy ma charakter globalny - jest bowiem ona obecna w ponad osiemdziesięciu krajach na całym świecie. W ramach jej struktur wchodzi także marka Allen Bradley, która oferuje zarówno sterowniki jak i pozostałe wyposażenie, które stosuje się w firmach o zróżnicowanych profilach działania. Mowa tutaj choćby o produkcji, elektronice oraz wytwórstwie. Wyroby tej firmy są od wielu lat wykorzystywane w nowoczesnych oraz zaawansowanych sprzętach z branży automatyki przemysłowej.

Wiele lat doświadczenia stanowi najlepszą wizytówkę tego przedsiębiorstwa. Poza sterownikami oferuje także systemy PLC. Zakup produktów od Rockwell Automation to gwarancja słusznie podjętej decyzji.

Allen Bradley dystrybutor sterowników - poznaj przykładowe

Dla uszczegółowienia oferty producenta Allen Bradley - poniżej prezentujemy wybrane sterowniki warte uwagi.

SLC500 to zaawansowany system sterowania, który znajdzie swoje zastosowanie we wszelkich miejscach produkcyjnych oraz tych przedsiębiorstwach, które wymuszają korzystanie z dedykowanych systemów przemysłowego sterowania. Od czasu, kiedy pojawił się on na rynku jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem w swoim segmencie cenowym. To, co warto zaliczyć do zalet tego sprzętu to obszerna pamięć operacyjna oraz możliwość podłączenia kilku portów. Na uwagę zasługuje także wbudowany port Ethernet, DH+ oraz kompleksowa pomoc dla zainstalowanych aplikacji.

Znane sterowniki Allen Bradley to także Micrologix - jest to przykład rozwiązania dedykowanego dla małych linii produkcyjnych. To, co cechuje ten sterownik to aż pięć poziomów możliwości regulacji, które są w stanie zagwarantować dość różnorodne funkcjonalności. Sprzęt oczywiście bez trudu jest w stanie obsłużyć wszelkie potrzebne aplikacje, które są wykorzystywane w dzisiejszych procesach produkcyjnych. Wbudowana pamięć operacyjna daje z kolei możliwość sprawnego przesyłania danych oraz gwarantuje takie same spektrum opcji, jak zdecydowana większość dostępnych na rynku komputerów logicznych.

Nie warto oszczędzać na sterownikach podczas zakupów

Podsumowując - jeśli zależy Ci na niezawodności sterowników oraz gwarancji dobrze podjętego wyboru - wówczas najlepiej będzie skierować się w stronę zaufanego producenta. Zakup tańszego odpowiednika to tylko pozorna oszczędność i przykład działania krótkowzrocznego. To tłumaczy, dlaczego podczas poszukiwań najlepiej jest kierować się renomą oraz zaufaniem, jakie marka zdobyła do tej pory. Rockwell Automation to klasa sama w sobie, dlatego wybór sterowników produkowanych przez Allen Bradley będzie najlepszym posunięciem.

 

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.