Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Odważny, jak na polski rynek, sposób na sprzedaż stałego dostępu do internetu wybrała firma GTS Energis. Od dziś, 5 września, rusza nowa oferta MULTIMO, dzięki której klienci nie będą musieli martwić się o konsekwencję rezygnacji z usług tej firmy - zapewniają przedstawiciele spółki.

W przeciwieństwie do konkurencji - prześcigającej się w ofertach coraz to dłuższych okresów darmowego dostępu, które są jednak obwarowane umowami na czas określony (od roku do trzech lat) - nowa oferta MULTIMO EASY firmy GTS Energis umożliwia podpisanie umowy na szerokopasmowy dostęp do internetu bez żadnych zobowiązań długoterminowych.

- Dzięki naszym udogodnieniom użytkownicy internetu będą mogli korzystać z usługi tyle i ile będą chcieli, nie martwiąc się o konsekwencję rezygnacji. - twierdzi Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager MULTIMO w firmie GTS Energis.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy, opłata miesięczna w MULTIMO EASY nie różni się w znaczny sposób od opłat dla umów terminowych zawieranych na 12, 24 czy też 36 miesięcy. Poniżej cennik wspomnianej oferty, uwzględniający ulgę od jednorazowej opłaty z tytułu instalacji usługi (ze 122 zł na 97,60 zł), przy umowie zawartej na czas nieokreślony:

MULTIMO EASY cennik


Oferta MULTIMO EASY będzie obowiązywać przez niecałe dwa miesiące - od 5 września do 31 października 2007 roku. Dotyczy ona wszystkich oferowanych w ramach MULTIMO prędkości (od 512 kb/s do 6144 kb/s) ale jest skierowana tylko do osób, które nie mają jeszcze umowy zawartej z GTS Energis na usługi dostępu do internetu.

Ponadto zgodnie z regulaminem (pkt 3.2.), osoby korzystające z oferty specjalnej nie mogą skorzystać z oferty na modemowy zestawy instalacyjne znajdujące się w ofercie GTS Energis.

GTS Energis reklamuje MULTIMO EASY jako ofertę na czas nieokreślony, jednak w przypadku gdy klient zrezygnuje z usługi przed upływem 3 miesięcy od daty aktywacji, firma zastrzega sobie prawo do naliczenia opłaty dodatkowej (pkt. 3.4. regulaminu) w wysokości 24,40 zł. Jest to po prostu cofnięcie ulgi w zakresie opłaty instalacyjnej, przyznanej w ramach oferty.

Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *