Spotkanie informacyjne Founder Institute Warsaw

informacja prasowa 12-12-2012, 09:49

Największy akcelerator startupów na świecie, Founder Institute, który testuje możliwość uruchomienia w Warszawie programu edukacyjnego dla przyszłych przedsiębiorców technologicznych organizuje w dniu 17 grudnia 2012 r. spotkanie informacyjne.

Zainteresowanych zapraszamy do Centrum Przedsiębiorczości Smolna 4, na godzinę 18:30. Spotkanie zatytułowane zostało Startup Pitch Bootcamp

Tematem przewodnim będzie umiejętność prezentacji swoich pomysłów na biznes. Podczas spotkania zainteresowani uczestnictwem w programie dowiedzą się więcej na temat tego, czym jest Founder Institute oraz jak pomaga uruchomić firmę technologiczną. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z przyszłymi mentorami oraz innymi kandydatami.

Wśród mentorów, którzy uczestniczyć będą programie zobaczymy m.in. Elę Madej - współzałożycielkę Applicake (applicake.com), Base CRM (getbase.com) i organizatorkę the European Rails Conference Railsberry (railsberry.com).

Kto powinien uczestniczyć w spotkaniu?

  • Każdy, kto potrzebuje praktyki i porad ekspertów w prezentowaniu pomysłów.
  • Każdy, kto ma pomysł lub jest we wczesnym etapie rozwijania firmy.
  • Każdy, kto jest zainteresowany dołączeniem do nowego projektu lub szuka współzałożyciela.

Osoby zainteresowane poznawaniem programu Founder Institute prosimy o rejestrację, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona: http://fi.co/courses/2200.

Wszystkie osoby, które zgłoszą chęć udziału w programie do 16.12 będą zwolnione z opłaty rekrutacyjnej, która wynosi 50 dolarów. Więcej informacji o aplikacji dostępnych jest pod tym linkiem: http://fi.co/join

O Founder Institute

Founder Institute, największy na świecie akcelerator biznesu, testuje w Warszawie możliwość uruchomienia lokalnej edycji programu edukacyjnego dla przyszłych przedsiębiorców technologicznych. Founder Institute, posiadający swoją siedzibę w Krzemowej Dolinie, działa obecnie w 30 krajach i pomógł utworzyć ponad 650 firm technologicznych. Celem i zarazem misją jest „Globalizacja Doliny Krzemowej” oraz promowanie przedsiębiorczości technologicznej.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930