Sony uaktualnia Tablet S do Androida 4.0 (wideo)

26-04-2012, 17:11

Japoński producent elektroniki poinformował na swojej stronie, że posiadacze urządzenia Tablet S mogą już zaktualizować sprzęt do nowego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Na użytkowników czeka wiele interesujących nowości.

Wiele zmian jest następstwem aktualizacji do nowej wersji mobilnej platformy wyszukiwarkowego giganta, nie zabrakło jednak również autorskich dodatków od Sony

Czytaj także: Hakerzy okradli Sony z piosenek Jacksona

Na użytkowników czeka teraz m.in. poprawiony ekran odblokowywania, tryb rejestrowania panoramy w aparacie, rozszerzony odtwarzacz multimediów, nowe funkcje związane z zarządzaniem pulpitem czy możliwość łatwego wykonywania zrzutów ekranu. Podobnymi rozwiązaniami mogą się jednak cieszyć posiadacze niemal wszystkich sprzętów z platformą Ice Cream Sandwich.

Sony poinformowało na swojej stronie przy okazji, że obniżyło do 12 maja ceny własnych tabletów, by uczynić urządzenie bardziej interesującym prezentem na Dzień Matki. Za Tablet S z 16 GB pamięci trzeba zapłacić 349 dolarów, natomiast wydanie z 32 GB to już koszt 449 dolarów.

Japoński koncern w ostatnim czasie nie może się jednak pochwalić zbyt wieloma sukcesami w walce z liderami rynku technologicznego. Od wielu inwestorów słyszeliśmy głosy wzywające nas do zmiany - mówił niedawno dyrektor generalny Sony Kazuo Hirai. - Sony się zmieni. Korporacja zamierza się w przyszłości skupić na rynku rozrywkowym.

Czytaj także: Członek LulzSec przyznał się do ataku na Sony


Następny artykuł » zamknij

Google sprzedaje SketchUp

Źródło: Sony
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy