Social Media Day we Wrocławiu i Warszawie

15-05-2012, 18:37

Tematem edycji będzie Social Video, czyli wszystko to, co wiąże się z tworzeniem, oglądaniem i oddziaływaniem treści wideo w sieci. Konferencja odbędzie się 22 maja we Wrocławiu w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz 29 maja w warszawskiej Kinotece i będzie połączona ze specjalnymi pokazami filmów PressPause Play i Something Ventured.

W przerwie pomiędzy emisjami będzie można wysłuchać prelekcji dotyczących najnowszych trendów, związanych z tworzeniem treści wideo w internecie - zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych. Konferencja rozpoczyna się o 16:30 i potrwa niemal do północy.

To już 8 edycja Social Media Day Poland. W dotychczasowych konferencjach przewinęło się niemal 6 tys. uczestników, a 3,5 tys. skorzystało z transmisji online.

Czytaj też: Media społecznościowe popularniejsze od pornografii

Na Social Media Day we Wrocławiu wystąpią: Paweł Tkaczyk (Midea), Michał Sadowski (Brand24), BabskieTV, Dorota Kamińska (Pozytywna Kuchnia), Kamil Newczyński (SocialTalk), Emil Pawłowski (Ipla), Weronika Jagodzińska (Szusz1313), Joanna Gajewska (NK).

W Warszawie pojawią się: Kamil Newczyński (SocialTalk), Borys Musielak (Filmaster), Emil Pawłowski (Ipla), Weronika Jagodzińska (Szusz1313), Dorota Kamińska (pozytywnakuchnia), Michał Sadowski (Brand24), Rafał Skwiot (NK).

Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązuje jednak kolejność zgłoszeń. Po zakończeniu organizatorzy zapraszają na afterparty. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: www.socialmediaday.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy