Smartfon ELUGA Power Panasonica wyróżni się designem?

14-03-2012, 11:39

5-calowy smartfon ELUGA Power z dwurdzeniowym procesorem i systemem operacyjnym Android (Ice Cream Sandwich) - tym Panasonic chce namieszać na rynku smartfonów. Oprócz tego smartfon ma wyróżniać się designem.

Telefon ELUGA Power wykorzystuje dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 pracujący z częstotliwością 1,5 GHz. Wyświetlacz to ekran LCD o przekątnej 5 cali (1280x720). ELUGA Power działa z systemem operacyjnym Android (Ice Cream Sandwich) i jest wyposażony w technologię NFC, która między innymi umożliwia zbliżeniowe dokonywanie płatności.

ELUGA Power firmy Panasonic
fot. Panasonic - ELUGA Power firmy Panasonic
Ważący 133 g smartfon ELUGA Power ma łączyć w sobie lekkość i mobilność ze swobodą pracy na dużym ekranie. Model ten ma smukłą obudowę o grubości 9,6 mm wyposażoną w cienką ramkę wokół wyświetlacza - dzięki temu telefon pomimo swojego dużego wyświetlacza ma dobrze leżeć w dłoni.

Czytaj też: Smartfony Panasonica wchodzą do Europy (zobacz prototyp)

ELUGA Power wyposażono w system szybkiego ładowania baterii, pozwalający na jej naładowanie do poziomu 50% w ciągu 30 minut. Telefon wyposażono w dwa aparaty - główny aparat fotograficzny do robienia zdjęć o rozdzielczości 8 MP i nagrywania wideo o jakości 1080p Full HD, z automatycznym rozpoznawaniem scen i zoomem cyfrowym 8x oraz kamera z przodu obudowy do prowadzenia wideokonferencji.

- ELUGA Power to dla nas produkt przełomowy, ponieważ wprowadza zupełnie nowy standard nowoczesnych smartfonów. Producenci smartfonów zbyt długo już zaniedbywali wygląd urządzeń na rzecz nowych funkcji bądź ograniczali funkcjonalność, dążąc do doskonałej formy. ELUGA Power to prawdziwy punkt zwrotny - wyróżnia się funkcjonalnością i wyglądem najwyższej klasy – powiedział Toshiya Matsumura, dyrektor generalny i szef działu telekomunikacji mobilnej firmy Panasonic System Communications Europe.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy