Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Śledź drogę swojej przesyłki!

27-12-2018, 08:48

Wielu klientów ceni sobie możliwość szybkiego otrzymania zamówionego w sklepie internetowym przedmiotu i z tego powodu jednym z najczęściej wybieranych sposobów dostawy jest przesyłka kurierska. Przewagą firm kurierskich nad tradycyjną pocztą, jest możliwość bardzo dokładnego śledzenie przesyłek, co zawdzięczamy skrupulatnemu monitoringowi każdej paczki na poszczególnych etapach pokonywanej przez nią trasy.

mat partnera

Śledzenie przesyłek w praktyce

Firmy świadczące usługi kurierskie od lat zapewniają szybkie dostarczanie przesyłek bez jakichkolwiek opóźnień, co ma odzwierciedlenie w stałym poprawianiu jakości świadczonych usług i zwiększaniem zasięgu. Nie bez powodu przesyłki kurierskie są popularne zarówno na niewielkich, jak i na bardzo dużych odległościach, co oznacza, iż kurierzy bez przeszkód dostarczają swoje przesyłki już na drugi dzień roboczy. Ich przewagą nad Pocztą Polską jest drobiazgowe śledzenie przesyłek i jest to cecha stale udoskonalana.

Firmy Kurierskie mają na wyposażeniu czytniki kodów kreskowych, które umożliwiają bardzo szybkie zaksięgowanie konkretnej przesyłki w nowej sortowni. Za każdym razem, gdy Twoja paczka ruszy w drogę lub ją zakończy, obsługa sortowni specjalnym skanerem zeskanuje umieszczony na etykiecie kod. W przeciwieństwie do ręcznie wpisywanych stanów przesyłek w Poczcie Polskiej, stanowi to ogromne ułatwienie dla pracowników, co daje jednocześnie możliwość bardzo drobiazgowego śledzenia trasy pakunku w każdej chwili.

Śledzenie przesyłek na jednej stronie

Zazwyczaj numer śledzenia to wielocyfrowy kod, często ze znakami alfabetycznymi, który opisuje konkretną paczkę i jest przydzielony podczas zamawiania usługi kurierskiej. Wszyscy przewoźnicy mają własną pulę kodów oraz określony sposób ich przydzielania, zatem każdy z nich oferuje na swojej stronie możliwość śledzenia  przesyłek wysłanych jedynie za ich pośrednictwem. To niekiedy generuje duży problem, gdyż klienci często otrzymują wiele przesyłek i w celu sprawdzenia kilku sztuk pochodzących z różnych firm, muszą odwiedzić stronę każdego z przewoźników.

Śledzenie przesyłek na intuicyjnie zaprojektowanej stronie epaka.pl to pestka! Jako jedna z niewielu firm oferuje możliwość sprawdzenia stanu przesyłki u każdego przewoźnika bez żmudnego wchodzenia na poszczególne strony internetowe. Dzięki temu, można pod jednym adresem wpisać wszelkie interesujące nas kody i prześledzić historię przebytych przez przesyłki tras oraz poznać ich aktualną pozycję. To ogromne ułatwienie, gdyż realnie oszczędza czas i umożliwia zapamiętanie interfejsu jedynie strony epaka.pl, a nie sposobu obsługi każdej strony danego przewoźnika.

epaka.pl to lider w dziedzinie śledzenia przesyłek

Platforma epaka.pl powstała z myślą o zapewnieniu prostej obsługi, zatem miejsce do wpisania kodu jest doskonale wyeksponowane i dzięki temu widoczne już na pierwszy rzut oka. Szybkie działanie strony zapewnia bezzwłoczne załadowanie się wyników, a system zaprojektowany od podstaw na bieżąco pobiera stan przesyłki z działających 24 godziny na dobę serwerów firm kurierskich. Zobacz sam jakie to proste!

Ostatnie artykuły:
« Lipiec 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031