Skype będzie namawiać na produkty Symantec

19-02-2007, 19:42

Firmy Skype i Symantec poinformowały o przygotowaniu specjalnej strony z informacjami oraz ofertą związaną z zabezpieczeniami komputerowymi, która będzie promowana za pośrednictwem komunikatora.

Współpracujące firmy będą na wspomnianej stronie udowadniać, że korzystanie z internetu jest w obecnych czasach bardzo niebezpieczne, pojawiają się wciąż nowe zagrożenia i dlatego każdy internauta, a szczególnie osoby prowadzące biznes powinny korzystać z oprogramowania zabezpieczającego.

Oczywiście witryna nie będzie zawierała samych informacji, ale także produkty firmy Symantec, które mają być oferowane po specjalnych, obniżonych cenach dla użytkowników biznesowych komunikatora Skype.

Użytkownicy komputerów powinni jednak pamiętać, że rynek oprogramowania zabezpieczającego jest bardzo bogaty, zarówno pod względem rodzajów, jakości produktów, jak i cen. Przy podejmowaniu decyzji o zakupie lepiej nie sugerować się zatem reklamą i ofertami promocyjnymi. Wybierając konkretny produkt warto m.in. poznać opinie innych jego użytkowników, sprawdzić jak szybko producent dokonuje aktualizacji po wykryciu różnych błędów, a także czy dany produkt nie będzie powodował konfliktów z innymi aplikacjami, z których aktualnie korzystamy.

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag reklamatag bezpieczeństwo
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy