Sher.ly wyróżnione "Orłem Innowacji – Start-Up" przez Rzeczpospolitą

23-02-2016, 19:19

Krakowski startup Sher.ly to według jury konkursu jedna z najbardziej perspektywicznych polskich innowacji. Firma znalazła się w finałowej piątce laureatów tegorocznej edycji konkursu, wśród takich firm jak: GeniCore, Social WiFi, EasySolar i Carbon Workshop.

Rywalizacja między startupami była niezwykle wyrównana. – Wysoki poziom projektów zgłoszonych do konkursu potwierdził duży potencjał innowacyjności polskich startupów – przyznaje Filip Thon, prezes RWE Polska zasiadający w jury konkursu.

Sher.ly wyróżniono za innowację jaką jest możliwość przesyłania najbardziej wrażliwych danych wskazanej grupie odbiorców bez udostępniania ich do chmury publicznej. Połączenie nawiązywane jest bezpośrednio pomiędzy komputerem osoby udostępniającej pliki, a urządzeniami osób, którym zostały one udostępnione. Dzięki temu eliminowane jest ryzyko, że dane zostaną podejrzane przez osoby do tego nieuprawnione.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień laureatom odbyło się w dniu 3 lutego 2016 r., podczas Gali finałowej konkursu, w siedzibie redakcji Dziennika Rzeczpospolita w Warszawie. 

"Orzeł Innowacji Star-up" to już kolejne wyróżnienie dla Sher.ly w tym roku. Na początku stycznia br., firma znalazła się w czołówce konkursu Xberts Innovative Brands 2016 podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas (USA).

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytaćRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.