Chcielibyśmy zaprosić Państwa do uczestnictwa w trzeciej edycji wydarzenia w całości poświęconego cyberbezpieczeństwu - konferencji SECURITY CASE STUDY. Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 września 2016 roku w Warszawie. Program, mamy nadzieję, zadowoli najbardziej wymagających uczestników. Prelegenci przedstawią bardzo ważne tematy dla polskiego i międzynarodowego bezpieczeństwa cyberprzestrzeni, jak również techniczne aspekty bezpieczeństwa cybernetycznego, prezentacje w ulubionej formule „case studies".
reklama
Wśród prelegentów usłyszymy
m.in.: MIKKO HYPPONENA, prelegenta pojawiającego się na największych światowych
konferencjach branżowych, JOHNA
MATHERLY, twórcy Shodan.io,
WOJCIECHA WIEWIÓROWSKIEGO, Zastępcę
Europejskiego Inspektora Ochrony Danych, czy MARKA BIEŃKOWSKIEGO z Najwyższej Izby Kontroli.
Żyjemy w epoce globalizacji. Dynamiczne zmiany technologiczne i wzrost cyberprzestrzeni stworzyły zupełnie nowe, niespotykane wcześniej możliwości biznesowe, które powodują, oprócz niewątpliwych zalet, wiele zagrożeń. Z biznesowego punktu widzenia do jednego z najważniejszych problemów możemy zaliczyć cyberprzestępczość. Staje się to niezbędne do identyfikacji i przezwyciężenia zagrożeń powodowanych przez rozwój Internetu, które są coraz częściej wynikiem przestępczości zorganizowanej.
Nie tylko instytucje rządowe i duże przedsiębiorstwa stają się celem ataków, również mniejsze firmy, a także przeciętni użytkownicy komputerów PC. Wszystko to powoduje, że handel nabytą informacją rośnie. Publiczne i prywatne organizacje regionu CEE muszą również wziąć pod uwagę zagrożenia tego typu i muszą aktywnie podejmować walkę z zagrożeniami cybernetycznymi (w tym szpiegostwem internetowym) potrzebne są działania zapobiegawcze i zaradcze. W związku z tym bezpieczeństwo ICT staje się strategiczną materią, staje się warunkiem stabilności i wzrostu organizacji. Jak pokazują ostatnie badania przeprowadzone przez IDC and National University of Singapore „Połączenie między nielegalnym oprogramowaniem i naruszeniami bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni", średnie straty korporacji związane z działalnością zorganizowanych grup cyberprzestępczości, może osiągnąć 315 miliardów dolarów rocznie.
Wydarzenie będzie fantastycznym doświadczeniem, da inspirację w życiu zawodowym, możliwości budowania nowych relacji i oczywiście pozwoli poszerzyć swoją wiedzę z obszaru cyberbezpieczeństwa.
Szczegółowe informacje na temat programu konferencji oraz warunków uczestnictwa są dostępne na stronie: www.securitycasestudy.pl , #SCSconference.
Wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką zachęcamy do uczestnictwa w konferencji. Dla czytelników DI24 został przewidziany rabat – każda osoba, która podczas rejestracji poda kod promocyjny otrzyma dodatkowe 15% rabatu. Kod rabatowy: DI24_15SCS
Aktualności
|
Porady
|
Gościnnie
|
Katalog
Bukmacherzy
|
Sprawdź auto
|
Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy
Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.
*