Samsung: walka sądowa bez wpływu na wygląd urządzeń

22-05-2012, 11:20

Ostatnio internauci sugerowali, że nowy Galaxy S III mógł zostać "zaprojektowany przez prawników", którzy starali się obejść rozwiązania opatentowane wcześniej przez firmę Apple. Samsung zdecydowanie zaprzecza jednak takiemu scenariuszowi.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Chang Dong-hoon, szefujący w Samsungu zespołowi projektującemu urządzenia, zapewnił w rozmowie z reporterami, że ostatnie potyczki sądowe z firmą Apple nie mają wpływu na wygląd smartfonów koreańskiego giganta.

Czytaj także: Sprzedaż kluczowych dla HTC smartfonów opóźniona

- Zmiana w wyglądzie naszych smartfonów to część pięcioletniego planu, a nie niedawne odwrócenie się od wcześniejszych urządzeń - powiedział Dong-hoon, cytowany przez iNews24. Przy okazji zapewnił on również, że Samsung utwierdza swoją pozycje na rynku dzięki nowoczesnemu designowi.

Warto przypomnieć, że użytkownicy byli często zdziwieni bardzo "opływowymi" kształtami nowego Samsunga Galaxy S III. Zdaniem przedstawicieli azjatyckiego koncernu ma to być wynik setek testów, ale również ankiet wśród użytkowników.

Niedawno Samsung zapewniał, że rozważa różne scenariusze ugody z firmą Apple. Jest wielka przepaść w walce patentowej z firmą Apple, jednak wciąż mamy kilka możliwych rodzajów negocjacji - powiedział JK Shin (zob. ReutersSamsung's mobile chief says has options to settle war with Apple).

Czytaj także: Apple przygotowuje smartfona z większym ekranem


Źródło: iNews24, Reuters


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.