Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Samochody poleasingowe w dobrych cenach

30-05-2022, 08:00

Pojazdy, które nie zostały wykupione przez swoich leasingobiorców często trafiają do ogólnej sprzedaży. Warto się nimi zainteresować, ponieważ posiadają sporo zalet i często bywają w konkurencyjnych cenach. Gdzie zatem znaleźć korzystne oferty na samochody poleasingowe?

Samochody poleasingowe w dobrych cenach

Czym są samochody poleasingowe?

Samochody poleasingowe to pojazdy, które z różnych powodów nie zostały wykupione przez osoby które korzystały z nich w ramach leasingu lub wynajmu długoterminowego. Auta te mogły być pierwotnie przeznaczone do wykupu, jednak leasingobiorca mógł zdecydować, że np. woli posiadać inny, większy lub nowszy model samochodu. Samochody poleasingowe mogą m.in. pochodzić z windykacji, być zbywane po szkodach komunikacyjnych, po likwidacji firm lub być sprowadzane z zagranicy.

Samochody poleasingowe - zalety i wady

Samochody poleasingowe mają wiele zalet - przede wszystkim posiadają gwarancję pochodzenia oraz znana jest ich pełna historia serwisowania. W dodatku, można mieć pewność, że wszelkie naprawy w pojeździe zostały przeprowadzone profesjonalnie, ponieważ zasady leasingu nakładają na leasingobiorców serwisowanie aut wyłącznie w warsztatach spełniających najwyższe normy jakości. Kolejną zaletą jest również to, że samochody poleasingowe często można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

Samochody poleasingowe mają jednak również wady. Największa z nich to to, że wielu użytkowników tych aut nie traktuje ich jak swoje, przez co nigdy nie wiadomo jak bardzo auto było eksploatowane podczas leasingu. Zdarza się, szczególnie jeśli auto użytkował np. przedstawiciel handlowy, że samochód mimo młodego rocznika ma spory przebieg.

Najlepsze samochody poleasingowe - IFL

Internetowy Fundusz Leasingowy to rzetelna i sprawdzona firma oferująca leasing bez BIK i KRD oraz sprzedająca samochody poleasingowe. Dostępne w sprzedaży samochody poleasingowe od IFSL są w dobrym stanie i dokładnie sprawdzone pod kątem technicznym. Wystawione na aukcje pojazdy są w bardzo konkurencyjnych cenach. 

Internetowy Fundusz Leasingowy zajmuje się głównie leasingowaniem pojazdów. Firma bierze pod uwagę wnioski wszystkich potencjalnych leasingobiorców i oferuje swoim klientom leasing bez BIK I KRD. Oprócz tego, na leasing mają szanse zarówno małe, jak i duże firmy i to niezależnie od tego, jak długo funkcjonują na rynku. Cała procedura uruchomienia leasingu przebiega szybko i sprawnie, ponieważ wszelkie formalności zostały ograniczone do niezbędnego minimum. 

Internetowy Fundusz Leasingowy charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego potrzeb. Klienci chcący wziąć leasing bez BIK I KRD mają do wyboru trzy formy leasingu - leasing operacyjny, zwrotny i leasing konsumencki, w którym okres finansowania inwestycji wynosi nawet do 60 miesięcy.

Z aktualną ofertą na leasing oraz dostępnymi samochodami poleasingowymi od Internetowego Funduszu Leasingowego można zapoznać się:


Ostatnie artykuły:


« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031