Ruszył nabór prelegentów na konferencję programistyczną code::dive

28-03-2019, 23:28

Ruszył nabór prelegentów na znaną konferencję programistyczną. Jej VI edycja odbędzie się w dniach 20 – 21 listopada. Trwają „call for papers”. Każdy zainteresowany może przesłać zgłoszenie i przy odrobinie szczęścia wystąpić u boku gwiazd programowania na dużej scenie przed tysiącami słuchaczy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Wprawdzie code::dive słynie głównie z C++, jednak organizatorzy otwarci są na tematy związane z innymi językami programowania, a także tematami około programistycznymi jak chociażby machine learning, czyli samouczące się maszyny. Mile widziane są wszelkiego rodzaju prelekcje rzucające nowe spojrzenie na tematy związane z branżą IT czy telekomunikacją. Ważne, aby temat zgłoszonej prelekcji był unikatowy i dostosowany do obecnych trendów.

Warte podkreślenia jest to, że wszystkie wykłady są nagrywane (część jest udostępniana od razu w postaci streamingu wideo), więc osoby które zdecydują się na wystąpienie, otrzymają swego rodzaju unikatową „pamiątkę”, która będzie służyła jako materiał edukacyjny dla tysięcy zainteresowanych nauką programowania.

Zgłoszenia należy przesłać wypełniając formularz dostępny na tej stronie. Ekipa code::dive czeka na nie do ostatniego dnia czerwca.  

Źródło: NokiaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.