Rusza Projekt SOT - Społeczny Operator Telekomunikacyjny

30-06-2010, 11:32

Społeczny Operator Telekomunikacyjny wspiera SOS Wioski Dziecięce – część dochodów z rachunków telefonicznych przeznaczy na Organizacje Pożytku Publicznego.

TelePolska Sp. z o.o. rozpoczęła realizację projektu Społecznego Operatora Telekomunikacyjnego (SOT), oferując usługi telefoniczne oraz dostęp do internetu zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. W ramach projektu uruchomiony został specjalny pakiet usług, z którego część dochodów przeznaczona będzie na Organizacje Pożytku Publicznego. Plany taryfowe w Ofercie Specjalnej SOT gwarantują przekazywanie środków przez cały czas trwania okresu promocyjnego.

>> Czytaj też: Infakt: bezpłatne fakturowanie dla fundacji i stowarzyszeń

Sonda
Zmienisz operatora na SOT?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

Abonent sam wybiera jedną z usług oferowanych w ramach Oferty Specjalnej SOT oraz jedną z Organizacji Pożytku Publicznego, na którą chce przeznaczać środki ze swojego rachunku. Następnie TelePolska przekazuje określoną kwotę wsparcia na realizację celów statutowych wybranej przez klienta organizacji - 2 złote z abonamentu oraz 2% od przychodu z wygenerowanych przez abonenta połączeń. Co miesiąc z każdą fakturą klient otrzymuje informacje dotyczące wysokości wsparcia, jakie zostało przekazane z opłaconego rachunku. Abonent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Plany taryfowe w Ofercie Specjalnej SOT
fot. - Plany taryfowe w Ofercie Specjalnej SOT
Pierwszą Organizacją Pożytku Publicznego, z którą TelePolska Sp. z o.o. podpisała umowę partnerską jest SOS Wioski Dziecięce. Od tego momentu, w ramach projektu SOT, na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych regularnie przekazywane są środki finansowe uzyskane z rachunków opłaconych przez abonentów. SOS Wioski Dziecięce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Jest częścią międzynarodowej organizacji SOS Kinderdorf International obecnej w 132 krajach na całym świecie.

>> Czytaj też: Możesz zostać dawcą szpiku przez internet

Więcej informacji dotyczących Społecznego Operatora Telekomunikacyjnego znajduje się na stronie: www.spolecznyoperator.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy