Rusza cykl meetupów Warsaw Ecommerce Tech Sessions

11-09-2018, 16:51

20 września w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu Warsaw Ecommerce Tech Sessions. Celem całego cyklu jest stworzenie przyjaznej przestrzeni do wymiany wiedzy głównie z zakresu e-commerce oraz skutecznego networkingu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Podczas odbywających się raz na kwartał spotkań, uczestnicy będą mogli poznać szczegóły najciekawszych rozwiązań technicznych wykorzystywanych przez wiodące firmy z sektora e-commerce, zadać nawet najtrudniejsze pytania osobom odpowiedzialnym za sukces tych firm, zaczerpnąć inspiracji do działania, a także nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Pierwsza sesja odbędzie się w przestrzeni Business Link Astoria i nosi tytuł „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o płatnościach automatycznych oraz one-click, ale baliście się zapytać.” Jej celem jest zaprezentowanie poprzez studia przypadków, w jaki sposób nowoczesne rozwiązania płatnicze mogą przekładać się na wymierne korzyści biznesowe.

Podczas tego meetupu na scenie wystąpią przedstawiciele firm, które swój sukces zawdzięczają między innymi wdrożeniu nowoczesnych, przyjaznych dla użytkownika systemów płatności: Alex Kartsel - Country Manager na Polskę w Taxify, Marcin Maliszewski współzałożyciel Blinkee.city i Marcin Krzemień – CEO w startupie Rocket Luncher. Prezentację wprowadzającą przedstawi natomiast Michał Jędraszak CEO firmy Straal.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc i duże zainteresowanie uczestnictwem w spotkaniu, udział w wydarzeniu jest możliwy wyłącznie po dokonaniu bezpłatnej rejestracji na stronie projektu.

Źródło: Straal


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930