Randi Zuckerberg gościem na kongresie Netii

26-08-2011, 13:32

6 października br. odbędzie się trzecia odsłona Kongresu Netii Biznes to Rozmowy. Wystąpi na nim m.in. Randi Zuckerberg, będąca nie tylko siostrą założyciela Facebooka, ale również cenioną specjalistką od marketingu w internecie.

Goście Kongresu wysłuchają również innych doświadczonych biznesmanów i specjalistów. Omówią oni praktyczne aspekty trzech głównych tematów kongresu: cloud computing, unified communication i social media.

Podczas dnia kongresowego odbędą się również dwie debaty prowadzone przez Romana Młodkowskiego, Dyrektora i Redaktora Naczelnego TVN CNBC, na temat szans i zagrożeń cloud computing oraz wykorzystania połączonych dwóch światów: realnego i wirtualnego w praktyce biznesowej.

>>> Czytaj: Siostra Zuckerberga odchodzi z Facebooka

Kongres Netii ma być okazją do spotkania, wysłuchania i dyskusji z prelegentami, którzy odnieśli sukces w biznesie i dzielą się swoimi doświadczeniami. Wśród tegorocznych prelegentów znajdą się m.in. przedstawiciele firm Alcatel-Lucent, Broadsoft, Ericsson, Microsoft, Polcom i Raiffeisen Bank.

Zeszłoroczny Kongres został bardzo wysoko oceniony przez uczestników. Wówczas jednym z zaproszonych gości był Tim Berners-Lee. Nowa edycja ma jeszcze bardziej zaangażować gości, bo nowością będzie możliwość przetestowania rozwiązań oraz jeszcze większa interaktywność sesji. Więcej informacji na stronie www.biznestorozmowy.pl

>>> Czytaj: Netia Spot trafi wkrótce do nowych i obecnych klientów


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy